Kontakt

Spełnianie wymagań rynków wertykalnych

Sharp słynie z niewielkich drukarek do małych biur oraz energooszczędnych drukarek korporacyjnych. Ale czy wiesz, że nasza oferta obejmuje również rozwiązania spoza sektora drukarek biznesowych, dzięki którym odpowiadamy na potrzeby rynków wertykalnych?

Instytucje publiczne, firmy prawnicze i finansowe, placówki edukacyjne, sektor turystyki oraz służba zdrowia: niezależnie od specjalizacji Sharp oferuje produkty, które spełniają specyficzne wymagania.

Nasza oferta obejmuje również wydajne urządzenia wielofunkcyjne do druku czarno-białego i kolorowego, szybkie i wszechstronne urządzenia wysokonakładowe, a także rozwiązania Software Solutions i usługi Managed Services, które wspomagają wydajność i produktywność w każdym miejscu pracy. Poniżej prezentujemy kilka przykładów:

 • Instytucje publiczne

  Wydajna technologia druku Sharp umożliwia drukowanie wysokiej jakości materiałów przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa. Nasze urządzenia wysokonakładowe oraz urządzenia wielofunkcyjne ułatwiają tworzenie wielu różnych dokumentów oraz wykończonych broszur w ilościach, które w normalnych warunkach wymagałyby ich wykonania w firmach zewnętrznych.

 • Edukacja

  Szkoły, uczelnie i inne placówki edukacyjne, które poszukują tanich urządzeń przyjaznych środowisku, ze świetnymi zabezpieczeniami oraz łatwymi funkcjami zarządzania dokumentami, na pewno nie będą zawiedzione ofertą Sharp. Wiele naszych drukarek korporacyjnych, drukarek wielkoformatowych, a nawet drukarek do małych biur, oferowanych w przystępnych cenach, cieszy się powodzeniem w sektorze oświaty.

 • Kancelarie prawne i finansowe

  Kancelarie prawne i organizacje finansowe docenią łatwość, z którą nasze drukarki biznesowe i urządzenia wielofunkcyjne mogą być wykorzystane do tworzenia poufnych dokumentów i zarządzania nimi, a także wiarygodnego śledzenia aktywności. Ponadto urządzenia pozwalają całkowicie usunąć wszystkie dane, gdy nadejdzie czas wymiany sprzętu.

 • Służba zdrowia

  W służbie zdrowia koszty i bezpieczeństwo są ważniejsze niż na jakimkolwiek innym rynku wertykalnym. Właśnie dlatego opracowaliśmy serię drukarek biznesowych i urządzeń wielofunkcyjnych oraz drukarek wielkoformatowych, oferujących konkurencyjny koszt za stronę wydruku oraz wyposażonych w jedne z najwydajniejszych zabezpieczeń dostępnych na rynku.

 • Przemysł turystyczny, hotelarstwo

  Rozumiemy dynamiczny, pełen  pośpiechu świat branży turystycznej oraz presję wywieraną na hotele, w których wszystko kręci się wokół opinii, a szansa, by zrobić coś dobrze, jest tylko jedna.

  Teraz możesz zachwycić gości urządzeniami wielofunkcyjnymi Sharp, które ułatwiają skanowanie i przesyłanie dokumentów e-mailem, wysyłanie i odbieranie faksów oraz drukowanie oznaczeń, powiadomień i eleganckich kart dań w wysokiej jakości. Ponadto oferujemy szeroki wachlarz łatwych w użytkowaniu funkcji dla drukarek wielkoformatowych: dzięki nim w kilka chwil stworzysz atrakcyjne, wysokiej jakości materiały.

 • Korporacje

  Całe firmy i poszczególne departamenty wykorzystują urządzenia wielofunkcyjne Sharp do generowania raportów, publikacji, broszur oraz tworzenia prezentacji wysokiej jakości i o profesjonalnym charakterze. Urządzenie wielofunkcyjne to naturalne połączenie między informacją a sposobem, w jaki ludzie ją wykorzystują. Właśnie dlatego Sharp oferuje kompletny pakiet bezpieczeństwa, zaprojektowany tak, by zapewnić dopasowane do ich potrzeb rozwiązanie. Sharp zwraca baczną uwagę na wymagania różnych firm, dlatego firma łączy wstępne szyfrowanie z wielokrotnym nadpisywaniem danych, zapewniając wyższy poziom bezpieczeństwa niż standardowo.