Kontakt

Drukarki biurowe

Inteligentne urządzenia. Łatwość obsługi. Bezpieczeństwo.

Zmień swój sposób pracy dzięki naszym urządzeniom wielofunkcyjnym nowej generacji

Technologia Sharp rewolucjonizuje sposób komunikacji w podobny sposób, jak czynią to inteligentne urządzenia mobilne. Najnowsza seria kolorowych i czarno-białych drukarek biurowych i urządzeń wielofunkcyjnych A3 i A4 Sharp oferuje tę samą intuicyjną łatwość obsługi, inteligentną i prostą komunikację oraz wygodną mobilność. Nasze urządzenia działają jako bezproblemowe, bezpieczne i skalowalne centrum informacyjne, które może rozwijać się wraz z Twoją firmą.

Oprócz rozbudowanego zestawu inteligentnych funkcji, które pomogą Ci pracować bardziej elastycznie i produktywnie, zapewniają one również prosty sposób tworzenia, wykorzystywania i udostępniania wszystkich potrzebnych Ci informacji. Nasze urządzenia zostały uhonorowane jednymi z najbardziej prestiżowych nagród w branży, w tym nagrodą Buyers Lab Pacesetter Award for Ease of Use oraz Copier MFP Line of the Year Award 2019, a także otrzymały 14 nagród Winter 2020 Pick - otrzymaliśmy najwięcej nagród spośród wszystkich producentów urządzeń drukujących.

Bezpieczeństwo: pełna ochrona w standardzie

Chroń cenne informacje za pomocą zabezpieczeń na poziomie wymaganym przez instytucje wojskowe. Drukarki biurowe firmy Sharp automatycznie szyfrują wszystkie dane i komunikację sieciową, aby zapobiec nieautoryzowanemu dostępowi lub złośliwej kradzieży. Nie musisz się też martwić, że zostaną wykorzystane jako furtka do włamania do Twojej sieci, ponieważ mogą natychmiast zablokować dostęp nieautoryzowanych aplikacji lub urządzeń. Co więcej, ich inteligentna technologia samonaprawy zapewnia, że oprogramowania systemowe mogą być bezpiecznie przywracane, jeśli kiedykolwiek wystąpi jakiś problem.

Łatwość w obsłudze: wszystko, czego potrzebujesz, by zrobić więcej

Po co utrudniać sobie życie? Drukarki biurowe Sharp są zaprojektowane tak, aby wszystko stało się łatwiejsze. Możesz szybko i bez zbędnego oczekiwania sporządzać wysokiej jakości dokumenty. Twoje urządzenie wielofunkcyjne wybudzi się, gdy wykryje, że się zbliżasz, a także pozwoli uzupełnić toner i papier bez zatrzymywania kopiowania lub drukowania. Korzystanie z urządzenia nie wymaga wprowadzania skomplikowanych ustawień, a dzięki dużemu ekranowi dotykowemu, który można dostosować do indywidualnych potrzeb, szybko uzyskasz dostęp do wszystkich funkcji. Stan urządzeń można również sprawdzić z dystansu, obserwując pasek statusu. Dzięki temu możesz tworzyć, wykorzystywać i udostępniać wszystkie potrzebne informacje tak szybko i efektywnie, jak to tylko możliwe.

Inteligentne urządzenia: pracuj po swojemu

Dzięki inteligentnej komunikacji drukarek biurowych Sharp możesz pracować elastycznie, o każdej porze i z każdego miejsca oraz zmaksymalizować wydajność każdego dnia. Wystarczy połączyć się bezprzewodowo za pomocą dowolnego urządzenia, wysłać dokumenty do druku i wydrukować je przy użyciu najdogodniejszej drukarki lub urządzenia wielofunkcyjnego, kiedy tylko zechcesz. Dokumenty Microsoft Office można też wydrukować bezpośrednio z pamięci USB. Dzięki funkcji Single Sign On (SSO) możesz nawet uzyskać natychmiastowy dostęp do wszystkich swoich ulubionych usług przechowywania danych w chmurze. A portal aplikacji zapewnia inteligentne aktualizacje oprogramowania i pobieranie konektorów do usług w chmurze, co gwarantuje, że Twoje urządzenia wielofunkcyjne zawsze posiadają aktualne wersje oprogramowania.

Drukarki biurowe

Pełna gama kolorowych i czarno-białych drukarek biurowych A3 i A4 Sharp została zaprojektowana z myślą o zaspokojeniu potrzeb niemal każdej firmy i każdego budżetu. Oferujemy kompaktowe i przystępne cenowo drukarki biznesowe klasy podstawowej z inteligentnymi funkcjami zwiększenia wydajności, które są idealne dla małych i średnich przedsiębiorstw. A w bardziej wymagających środowiskach korporacyjnych nasze wydajne sieciowe urządzenia wielofunkcyjne i inteligentne rozwiązania programowe zmieniają sposób, w jaki użytkownicy korzystają z informacji, zapewniając wszystkim członkom zespołu łatwy dostęp do potrzebnych im możliwości drukowania, kopiowania i skanowania, gdziekolwiek ich potrzebują.