Kontakt

Bezpieczeństwo danych

Drukarki i urządzenia wielofunkcyjne to kluczowe narzędzia w firmowym obiegu dokumentów i procesach biznesowych. Jeśli zarządza się nimi nieodpowiednio, mogą jednak stanowić potencjalne słabe ogniwo sieci lub systemu ochrony danych. Wiemy, że w obliczu zmieniających się wymogów prawnych, na przykład RODO, firmy potrzebują tak dużej pomocy i wsparcia, jak to możliwe.

Im bardziej zaawansowane technologicznie i zintegrowane stają się urządzenia wielofunkcyjne, tym większe ryzyko w przetwarzaniu poufnych informacji, które są kopiowane, drukowane, skanowane i faksowane. W dodatku wszystkie przedsiębiorstwa mają obowiązek chronić dane klientów i pracowników, które przechowują. 25 maja 2018 roku ogólne rozporządzenie o ochronie danych (RODO) ostatecznie weszło w życie w całej UE.

Sharp zapewnia szereg zintegrowanych zabezpieczeń, które pomagają chronić twoje informacje i dokumenty przed różnymi zagrożeniami. Dajemy ci narzędzia kontroli i zarządzania procedurami w zakresie bezpieczeństwa druku oraz pomagamy chronić poufne informacje - niezależnie od tego, czy je drukujesz, kopiujesz, skanujesz, przesyłasz faksem, przechowujesz czy udostępniasz przez sieć.