Kontakt

Urządzenia do druku produkcyjnego

Jeśli szukasz dużej drukarki biurowej lub szybkiego i wydajnego wysokonakładowego systemu drukującego, powinieneś zapoznać się z ofertą Sharp. U nas znajdziesz cyfrowe wysokonakładowe systemy drukujące odpowiednie dla każdego print roomu i działu reprograficznego: oferujemy urządzenia do druku kolorowego i czarno-białego, w konfiguracji podstawowej i zaawansowane, z kontrolerem druku EFI Fiery lub własnym.

Rozwiązania z pakietu Optimised Software Solutions wspierają nasze urządzenia i pomagają poszerzać zakres ich możliwości, wspomagać wydajność, zwiększać bezpieczeństwo i ułatwiać użytkowanie. Wysokonakładowe systemy drukujące są nie tylko na tyle wytrzymałe, by pozwalać na wykonywanie nakładów produkcyjnych, ale również niezwykle łatwe w użytkowaniu i zaskakująco energooszczędne.

Wybierz odpowiedni model

Zanim rozpoczniesz porównywanie wysokonakładowych systemów drukujących, musisz wziąć pod uwagę, jakie zadania będą na nich wykonywane i jakie możliwości w zakresie druku produkcyjnego posiada Twoja firma.

Jeśli masz już jedną lub kilka dużych drukarek biurowych lub urządzeń wielofunkcyjnych i myślisz o poszerzeniu parku o wysokonakładowy system drukujący, warto pomyśleć o modelu z kontrolerem Fiery Digital Front End (DFE). Będzie to rozwiązanie przydatne zwłaszcza wtedy, gdy drukujesz zmienne dane lub zależy Ci na wyjątkowo wiernym odwzorowaniu kolorów.

Niektóre modele wyposażone są w zintegrowane rozwiązanie Fiery Gateway, które umożliwia przełączanie między kontrolerami druku Fiery i Sharp, pozwalając na wykorzystywanie ich zalet.

Dostępne tylko w urządzeniach Sharp rozwiązanie Fiery Gateway pozwala doświadczonym operatorom uzyskać dostęp do najlepszego na rynku narzędzia EFI Command WorkStation za pomocą jednego dotyku, bez konieczności instalacji dodatkowej stacji roboczej. Wszystkie zmiany w ustawieniach urządzeń i materiałów można wprowadzić bezpośrednio z panelu sterowania. Nie ma zakłóceń i zamieszania: jest tylko natychmiastowa, prosta kontrola nad całym parkiem cyfrowych wysokonakładowych systemów drukujących.

Elegancka prostota

Jeśli inwestujesz w pierwszy wysokonakładowy system drukujący i nie posiadasz umiejętności ani doświadczenia potrzebnego do obsługi systemu DFE, najlepszym wyborem będzie system wysokonakładowy wyposażony we własny, w pełni zintegrowany kontroler.

Takie modele wyposażone są w duży, kolorowy wyświetlacz dotykowy, który ułatwia wykonywanie każdej operacji. A ponieważ większość zadań można zautomatyzować od ich rozpoczęcia do zakończenia, praktycznie w ogóle nie potrzebujesz zaangażowania operatora, a prawdopodobieństwo błędu jest bardzo niskie.

Każdy wysokonakładowy system drukujący firmy Sharp pozwala drukować materiały wysokiej jakości na bardzo różnych rodzajach papieru. Prawdę mówiąc, te urządzenia posiadają wszystko, w co wyposażone są najwyższej klasy cyfrowe systemy produkcyjne - oprócz skomplikowanej obsługi.