Kontakt

Optimised Software Solutions

Niezależnie od tego, czy zarządzasz małym zespołem, dużym działem czy zaawansowanym wewnętrznym departamentem drukowania, urządzenia wielofunkcyjne Sharp są zawsze dobrym wyborem do zadań drukowania, kopiowania i skanowania. Ale czy wiesz, że mogą zrobić znacznie więcej, gdy połączysz je z rozwiązaniami z pakietu Optimised Software Solutions?

Nasze rozwiązania software'owe usprawniają każdy etap procesu zarządzania dokumentami, w tym kontrolę dokumentów, zarządzanie przepływem zadań, bezpieczne przechowywanie, skanowanie i inne. Mamy wszystko, czego potrzebujesz, by zwiększyć produktywność i lepiej zarządzać kosztami.

 • Zarządzanie wydrukiem

  Narzędzia Optimised Printing Solutions pozwalają w łatwy sposób administrować flotą urządzeń wielofunkcyjnych i zmniejszać koszty. Oprogramowanie do zarządzania wydrukiem pomaga dokładnie monitorować, jak mocno eksploatowane są Twoje urządzenia oraz kto i kiedy ich używa. Możesz na przykład zarządzać prawami dostępu do każdego urządzenia w sieci. Uzyskasz również wszystkie informacje, których potrzebujesz, by ocenić, czy właściwe urządzenia znajdują się we właściwych miejscach i pomagają osiągnąć optymalną wydajność.

 • Cyfryzacja dokumentów

  Narzędzia Optimised Scanning Solutions sprawiają, że cyfryzacja dokumentów staje się szybsza i wydajniejsza. Skanowanie, indeksowanie, segregowanie, dystrybucja i wyszukiwanie: wszystkie te czasochłonne czynności można przeprowadzić automatycznie podczas skanowania lub w ciągu kilku sekund za pomocą ikon dotykowych na panelu sterowania urządzenia. Przetwarzanie dokumentów nigdy nie było łatwiejsze.

 • Aplikacje mobilne

  W kwestii utrzymywania kontaktów i dostępu do informacji wszyscy polegamy na telefonach i tabletach. Narzędzia Optimised Mobile Solutions pozwalają w pełni zintegrować urządzenia mobilne każdego rodzaju z Twoją siecią. Nasze aplikacje mobilne nie tylko zapewniają pracownikom łatwy sposób drukowania informacji z telefonów, tabletów i laptopów, ale również pomagają bezpiecznie skanować i udostępniać dokumenty spoza biura.

 • Zarządzanie dokumentami i przepływem zadań

  Narzędzia Optimised Workflow Solutions pomagają każdemu członkowi zespołu zwiększyć wydajność dzięki uproszczeniu powtarzalnych czynności. Teraz możesz skanować dokumenty i przesyłać je bezpośrednio osobom, aplikacjom lub działom, które ich potrzebują.

  Niezależnie od tego, czy przechowujesz pliki w chmurze, czy na własnych serwerach, oprogramowanie Sharp do zarządzania dokumentami udostępnia niezbędne informacje uprawnionym użytkownikom w dowolnym czasie i praktycznie z każdego urządzenia, w tym z telefonów i tabletów.

 • Zarządzanie urządzeniami

  Drukarki, kopiarki i urządzenia wielofunkcyjne wymagają nieustannej uwagi, nawet jeśli potrzebne jest tylko uzupełnienie tonera i papieru. Niezależnie od tego, czy posiadasz kilka, czy setki drukarek, rozwiązania Sharp Optimised Managing Solutions oraz oprogramowanie do zarządzania urządzeniami ułatwią Ci życie. Przestoje będą rzadsze i będą trwały krócej, a każdy zespół pozostanie w pełni produktywny.

 • Oprogramowanie do obróbki prepress zarządzania zadaniami dla urządzeń do druku produkcyjnego

  Idealnym rozwiązaniem dla środowisk druku produkcyjnego są narzędzia do obróbki prepress  i zarządzania zadaniami. Intuicyjny interfejs działający w oparciu o funkcję „przeciągnij i upuść” pozwala na łatwe zarządzanie każdym zadaniem, wybranie urządzenia drukującego, ustalanie priorytetów zadań, równoważenie obciążenia zadaniami i wiele więcej.

  Użyteczna funkcja podglądu zadania pozwala sprawdzić je przed uruchomieniem procesu druku. Możesz dzielić większe nakłady między dwa urządzenia, by osiągnąć dwukrotnie, a nawet trzykrotnie większą wydajność, a także używać funkcji job ticket, by przyspieszyć i usprawnić przepływ zadań.