Kontakt

Twój partner biznesowy z branży PV

Bądź na bieżąco dzięki naszemu newsletterowi

Zapisz się na nasz newsletter, a  w ciągu 24 godzin otrzymasz wiadomość wstępną zawierającą kompleksowe informacje na temat procesu zamawiania, płatności, transportu oraz obsługi posprzedażowej. Nasze oferta skierowana jest do partnerów projektowych, dystrybutorów oraz instalatorów.

Obsługa, na której możesz polegać

Cenimy sobie bezpośredni kontakt – nigdy nie będziesz musiał czekać na linii telefonicznej. Zespół naszych fachowców z Hamburga składa się z niemieckich inżynierów, którzy udzielą wsparcia w języku angielskim i niemiecki. Zależy im na tym, by odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania i zapewnić odpowiednie wsparcie. Potrzebujesz zamiennika bardzo starego typu modułów? Potrzebujesz pobrać dokumentację produktu?

Istnieje bardzo niewielkie prawdopodobieństwo, że do tego dojdzie, ale jeśli kiedykolwiek chciałbyś złożyć reklamację, wiedz, że jesteś w dobrych rękach. Więcej informacji znajdziesz, klikając w poniższy link

Zrób wrażenie na klientach dzięki naszemu pakietowi marketingowemu

Twój sukces jest także naszym sukcesem. Bardzo zależy nam na wspieraniu Twojego biznesu poprzez promocję produktów firmy Sharp. Oferujemy szereg usług, dzięki którym Twoja firma może się jak najlepiej zaprezentować. Dobry wizerunek Twojej firmy to także i dobry wizerunek firmy Sharp. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące naszych usług marketingowych.

Weź udział w naszych webinariach

Na naszych webinariach przedstawiamy Ci zalety naszych produktów i usług oraz poznasz nasz zespół. Otrzymasz również aktualne dane rynkowe dla Twojego kraju. Wystarczy kliknąć link, aby zapoznać się z naszym kalendarzem webinariów:

Poznaj opinię naszych klientów

Zostań naszym oficjalnym partnerem w branży fotowoltaicznej

Czy udało nam się Cię przekonać? Jeśli chciałbyś zostać naszym partnerem lub masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z naszym zespołem. Czekamy na Ciebie!

Moduły fotowoltaiczne   |   Wsparcie   |   Aktualności   |   O Sharp Solar

Śledź nasz profil na LinkedIn    |   Twitter   |   YouTube

Zapisz się na newsletter dla instalatorów, dystrybutorów i partnerów projektowych. Możesz to zrobić tutaj.