Kontakt

O Sharp Solar

Ponad sto lat innowacji

Od ponad 100 lat firma Sharp tworzy jedyne w swoim rodzaju produkty i rozwiązania przynoszące korzyści dla społeczeństwa i biznesu. Niezmiennie przyświeca nam jeden cel – dążenie do doskonałości.

Nasza historia rozpoczęła się wraz z wynalezieniem „zawsze ostrego ołówka mechanicznego” (ang. ever-sharp mechanical pencil), od którego firma zaczerpnęła swoją nazwę. Nasza dalsza działalność od zawsze gwarantowała stały dopływ innowacyjnych produktów. Wprowadziliśmy na rynek pierwsze japońskie telewizory i radia, a także pierwsze na świecie kalkulatory z wyświetlaczem LCD. Ale to był dopiero początek.

Pomimo upływu stu lat firma Sharp nie przestaje wprowadzać na rynek wyróżnianych nagrodami innowacyjnych produktów. Nasze rozwiązania dotyczą tak zróżnicowanych obszarów, jak Document Solutions, Managed Services, Visual Solutions, Energy Solutions oraz Point of Sale.

60 lat niezawodności w branży PV

Firma Sharp już od ponad 60 lat, a zatem od początków istnienia branży fotowoltaicznej, stanowi jej siłę napędową. Dzięki kolejnym innowacjom od kilkudziesięciu lat możemy cieszyć się silną pozycją na światowym rynku sektora PV we wszystkich jego obszarach. Bardzo trudno jest utrzymać się na rynku energii słonecznej. Podczas gdy wiele firm bankrutuje, Sharp pozostaje światowym liderem. Klikając w poniższy link, możesz zapoznać się z najważniejszymi wydarzeniami z historii firmy.

Produkty fotowoltaiczne od Sharp

Firma Sharp osiągnęła globalną rozpoznawalność marki i posiada szeroką ofertę produktów z wielu różnych dziedzin. Dzięki temu w porównaniu do marek PV działających jedynie w tej branży jesteśmy lepiej zabezpieczeni przed wahaniami na rynku w poszczególnych sektorach. Stanowi to o dodatkowym zabezpieczeniu dla naszych gwarancji. Firma Sharp dostarcza produkty z następujących obszarów: inteligentny dom, inteligentne biuro, rozrywka, edukacja, zdrowie, bezpieczeństwo, przemysł i motoryzacja.

Moduły fotowoltaiczne Sharp to zawsze bezpieczny wybór. Sprawdzona technologia poddana wymagającym testom to gwarancja sprawnego działania przez dziesiątki lat. Nasza oferta obejmuje szeroki wachlarz modułów monokrystalicznych z ogniwami typu half-cell dostępnych w wielu rozmiarach zarówno dla gospodarstw domowych, jak i użytkowników komercyjnych, przemysłowych czy też na potrzeby elektrowni słonecznych dużych mocy.

Zrównoważony rozwój

W naszej działalności kierujemy się szczerością i kreatywnością – wartościami, które były drogie założycielowi firmy Sharp, Tokuji Hayakawie. Od początku istnienia dążymy do wypracowania obopólnych korzyści dla społeczeństw i naszych partnerów. Wierność naszej filozofii pozwala nam pozostać wiernym wypełnianiu obowiązków wobec społeczeństwa. Robimy wszystko, co w naszej mocy, by firma Sharp była szeroko rozpoznawalną i zaufaną marką.

Firma Sharp będzie dalej wspierać inicjatywę ONZ Global Compact. Jesteśmy bowiem jednym z sygnatariuszy karty 10 zasad, które dotyczą praw człowieka, standardów pracy, środowiska, przeciwdziałania korupcji oraz pozyskiwania minerałów z regionów ogarniętych konfliktami. Co więcej, firma Sharp wyznaczyła długoterminowe cele związane z ochroną środowiska naturalnego. Dotyczą one obszarów zmian klimatycznych, recyklingu zasobów oraz bezpieczeństwa w ramach programu Eco Vision 2050.

Tier1 – postaw na Sharp przy realizacji Twoich projektów

Bloomberg New Energy Finance Corporation stale umieszcza firmę Sharp na liście firm zajmujących się energią słoneczną Tier1. Pozycja stanowi obiektywne świadectwo naszej kondycji finansowej jako firmy oraz producenta modułów. Bardzo nieliczne spółki z branży PV trafiają na tę prestiżową listę, skupiającą jedynie te firmy, które odznaczają się najwyższym poziomem zdolności kredytowej.

Poznaj nasz zespół

Nasz międzynarodowy zespół tworzą wyjątkowe osobowości, jednak jednoczy zamiłowanie do fotowoltaiki i wspólne dążenie z naszymi partnerami do stworzenia zielonej przyszłości. Możemy poszczycić się produkcją wysokowydajnych modułów fotowoltaicznych oraz korzystnymi gwarancjami na nasze produkty i usługi. Większość z nas pracuje dla firmy Sharp już od ponad 10 lat. A niektórzy nasi koledzy mogą pochwalić się dziesiątkami lat doświadczenia w branży PV.

Zespół Sharp Energy Solutions działa w Hamburgu już od ponad 25 lat. W naszym niemieckim biurze pracują również następujące zespoły: Solar Service, Marketing, Sales, Sales Development, Sales Support, Product Engineering oraz Management. Poza tym, aby zapewnić najlepszy poziom obsługi, na terenie kilku państw Europy (Polski, Hiszpanii, Holandii, Anglii) działają nasi kierownicy działu sprzedaży.

Bądź na bieżąco z Sharp

W naszym newsroomie zawsze znajdziesz ostatnie posty twitterowego profilu Sharp Energy Solutions oraz najświeższe komunikaty prasowe. Znajdziesz tam również link, poprzez który można zapisać się na nasz newsletter, co szczególnie polecamy wszystkim instalatorom oraz dystrybutorom produktów PV. Dzięki temu będziesz na bieżąco z najnowszymi informacjami o produktach oraz wyjątkowych ofertach.

Moduły fotowoltaiczne   |   Wsparcie   |   Aktualności   |   O Sharp Solar

Śledź nasz profil na LinkedIn    |   Twitter   |   YouTube

Zapisz się na newsletter dla instalatorów, dystrybutorów i partnerów projektowych. Możesz to zrobić tutaj.