Kontakt

Moduły fotowoltaiczne i współpraca w ramach rozwoju elektrowni słonecznych

Oprzyj swoją inwestycję na sprawdzonej technologii

Stworzenie dużej elektrowni słonecznej to ogromna, długoterminowa inwestycja. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest stosowanie najwyższej jakości elementów, które zapewnią doskonałą wydajność przez dziesięciolecia, co pozwoli szybko osiągnąć zwrot z inwestycji. Wierzymy, że staranne planowanie i koordynacja na każdym etapie projektu przyniesie spodziewany efekt. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze dostawy były zawsze na czas, dzięki czemu nie będziesz musiał martwić się o zmiany w swoim harmonogramie.

Jeśli potrzebowałbyś części zamiennych lub wsparcia technicznego, możesz szybko skontaktować się naszym działem w Hamburgu. Powiedzenie „miej nadzieję na najlepsze, ale przygotuj się na najgorsze” sprawdza się dzięki jednym z najkorzystniejszych na rynku warunków gwarancji – do 15 lat* na produkt na terenie UE oraz 25 lat gwarancji mocy wyjściowej.

Od dalekiej północy po pustynie – nasze moduły zostały zaprojektowane, tak by mogły działać w najbardziej ekstremalnych warunkach. Ich skuteczność została potwierdzona certyfikatami i testami odporności na PID, mgłę solną, piasek i kurz, amoniak oraz zalegający śnieg. Wszystkie nasze 144-ogniwowe moduły zawierają w zestawie długie kable, dzięki którym poprzez odpowiedni sposób okablowania możesz ograniczyć koszty po stronie BOS.

Doświadczony partner projektowy

Niezawodne, wysokowydajne moduły Tier1, doświadczeni partnerzy oraz solidne zaplecze finansowe gwarantują sukces projektu. Instalacje niezależne firmy Sharp objęte są tak samo korzystnymi warunkami gwarancji jak inne typy instalacji! Oferujemy szerokie usługi w zakresie finansowania i możemy zapewnić dostęp do atrakcyjnych programów dotacji. 

Poznaj opinię naszych klientów

Moduły fotowoltaiczne   |   Wsparcie   |   Aktualności   |   O Sharp Solar

Śledź nasz profil na LinkedIn    |   Twitter   |   YouTube

Zapisz się na newsletter dla instalatorów, dystrybutorów i partnerów projektowych. Możesz to zrobić tutaj.