Kontakt

Usługa PCaaS

Laptopy biznesowe jako usługa w przystępnej cenie

Przedsiębiorstwa muszą umiejętnie zarządzać swoim czasem i zasobami, aby generowały one możliwie największą wartość, zarówno dla firmy, jak i jej klientów. Problemy z przestarzałą i nieefektywnie zarządzaną technologią są w stanie skutecznie rozpraszać uwagę, wpływając negatywnie na produktywność i rentowność.

Oferowana przez nas usługa PCaaS (PC as a Service) to bezpieczna i dopasowana forma leasingu laptopów biznesowych. Umożliwia firmom zbudowanie własnego, dowolnego środowiska IT bez wysokich nakładów finansowych. Proces ten eliminuje wiele kosztów związanych z zakupem komputerów i zarządzaniem nimi we własnym zakresie. Oznacza to przede wszystkim spokój w zakresie działania sprzętu przez całą dobę przez siedem dni w tygodniu, ułatwione finansowanie zakupu notebooków i regularną wymianę sprzętu zgodnie z aktualną na rynku technologią.

Wydajna technologia, której możesz zaufać

Dzięki naszej usłudze PCaaS zawsze korzystasz z najlepszych produktów dostępnych na rynku i jednocześnie możesz efektywniej zarządzać  kapitałem w firmie. Miesięczne opłaty są niskie, przewidywalne i dostosowane do Twojego budżetu. Obniżasz całkowity koszt posiadania (TCO), a co więcej nie musisz dokonywać dużych inwestycji, dzięki czemu Twoja firma ma do dyspozycji większe środki na prowadzenie działalności.

W ramach usług PCaas dostarczamy również usługi bezpieczeństwa, które zapewniają również nieprzerwaną ochronę przed cyberatakami, złośliwym oprogramowaniem, wirusami i innymi zagrożeniami. Masz dostęp do kluczowych poprawek w zakresie zabezpieczeń systemu i najlepszego oprogramowania antywirusowego nowej generacji.

Każdy notebook działa optymalnie dzięki oferowanemu przez nas proaktywnemu monitorowaniu wydajności. Oznacza to, że możesz wydajniej pracować i lepiej dbać o własnych klientów. Nasze systemy nieustannie monitorują sprzęt, natychmiast identyfikując wszelkie problemy, którymi należy się zająć, zanim wpłyną na Twoją działalność lub spowodują kosztowne przestoje.

Wydajna technologia, której możesz zaufać

Laptopy biznesowe dynabook to efekt ponad 30 lat innowacji i zaangażowania w projektowanie, testowanie i wdrażanie rozwiązań, technologii i standardów o najwyższej jakości. Nie tylko wspierają różnorodne aplikacje ale również zapewniają:

  • Bezpieczeństwo - firma dynabook jest jedynym producentem, który samodzielnie tworzy własny system BIOS, co gwarantuje wysokie bezpieczeństwo w zakresie dostępu do laptopa i kontrolę nad nim. Wszystkie laptopy są wyposażone w systemy bezpiecznego logowania wielopunktowego przy użyciu haseł, linii papilarnych i opcjonalnie kart dostępu.

  • Niezawodność - laptopy dynabook są lekkie, eleganckie, a przy tym trwałe. Przemyślana konstrukcja naszych laptopów dynabook pozwoliła nam ograniczyć liczbę części wewnętrznych dzięki czemu zwiększyliśmy ich niezawodność.

  • Łatwość zarządzania - wspólne oprogramowanie, akcesoria zasilające i konstrukcja stacji dokującej laptopów dynabook przekładają się na większą wydajność. Bezproblemowa łączność, współpraca z innymi urządzeniami i proste zarządzanie komputerami  w całej firmie oznacza wydajność podczas pracy na najwyższym poziomie.