Kontakt

Laptopy biznesowe

Razem z firmą Dynabook (dawniej Toshiba Client Solutions) możemy zaoferować naszym klientom niezawodne laptopy biznesowe wysokiej jakości oraz dodatkowe urządzenia i usługi.

Nasza reputacja wiarygodnego usługodawcy oraz lidera w tworzeniu rozwiązań usprawniających współpracę i przepływ zadań oznacza, że możemy wykorzystać nasze doświadczenie we współtworzeniu mobilnych komputerów, zapewniając Państwu spokój pozwalający skoncentrować się na właściwym rozwoju Państwa firmy.

Urządzenie dla każdego pracownika

Ponieważ oferta naszych laptopów biznesowych Dynabook (dawniej znanych pod marką Toshiba) jest obecnie najbardziej wszechstronna i zróżnicowana, można znaleźć w niej idealne urządzenie dla każdego pracownika w firmie. Od utraprzenośnych urządzeń typu dwa-w-jednym dla tych, którzy są zawsze w ruchu po wydajne stacje robocze dla pracowników stacjonarnych - razem z Państwem dobierzemy odpowiedni model do każdego zadania. Ale dobór odpowiedniego laptopa dla każdego pracownika nie oznacza wielkiego wysiłku administracyjnego. Dzięki spójnej strukturze aplikacji, systemom zasilania i stacjom dokującym wspólnym dla większości modeli, zarządzanie flotą komputerów staje się proste i sprawne. Wszystkie urządzenia z naszej oferty można skonfigurować do pracy z klientem Toshiba Mobile Zero - w ten sposób zyskuje się najwyższe bezpieczeństwo nie ograniczając mobilności.

Stworzone do pracy mobilnej

Portégé

Ultramobilne komputery o ekranach 13,3" lub mniejszych, z wydajnymi procesorami Intel® Core™ vPro™.

Lekkie i wytrzymałe

Stworzone z myślą o tych, którzy mają najwyższe wymagania dotyczące komputerów mobilnych. Flagowiec w miniaturyzacji z ekranem o przekątnej do 13".

Stworzone dla biznesu

Tecra

Znakomite laptopy do osiągania celów biznesowych z ekranami o przekątnych 14" i 15,6" oraz licznymi opcjami podłączeniowymi.

Bezkompromisowa produktywność

Stworzone, by umożliwić jeszcze bardziej wydajną pracę, nasze laptopy Tecra oferują wszystko, czego oczekują profesjonaliści w firmie.

Wydajność na co dzień

Satellite Pro

Szeroki wybór niezawodnych urządzeń z ekranami o przekątnych od 13,3" do 15,6".

Funkcjonalność i wydajność w każdym calu

Stworzone, by sprostać każdej sytuacji biznesowej, modele serii Satellite pro zapewniają moc, niezawodność oraz łatwą obsługę.

Moc obliczeniowa i rzeczywistość rozszerzona na poziomie korporacyjnym

dynaEdge - jesteśmy ekspertami w miniaturyzacji

Stworzone z myślą o biznesie, żeby zoptymalizować wydajność kluczowych pracowników - w biurze z i poza nim.

 

 

 

Skontaktuj się z nami, a nasz handlowiec odezwie się niebawem.

loading