Kontakt

Synappx™ Go

Dzięki technologii Synappx™ Go treści i informacje poruszają się razem z Tobą po całym miejscu pracy. Potrzebujesz tylko smartfona, aby z łatwością prezentować treści na dużym ekranie lub skanować i drukować dokumenty na drukarce. Daj z siebie więcej, gdy jesteś w ruchu. 

 • W dzisiejszym świecie jesteśmy coraz bardziej uzależnieni  od urządzeń mobilnych, ponieważ za pomocą smartfona można zrobić prawie wszystko. Więc dlaczego by nie drukować czy udostępniać treści przy jego użyciu?

 • Używając Synappx Go, można uprościć korzystanie z różnych technologii podczas spotkań i w miejscu pracy. Może to pomóc zredukować frustrację, z którą boryka się wielu pracowników próbujących korzystać z wielu urządzeń.

 • Pracownicy nie będą musieli martwić się o możliwość dostępu do materiałów lub podłączanie nieznanych im urządzeń, ponieważ mogą to wszystko zrobić bezpośrednio ze swojego telefonu komórkowego.

Urządzenia wielofunkcyjne i monitory są jeszcze bardziej osobiste niż kiedykolwiek!

Synappx Go pomaga Ci robić więcej w ciągu dnia, a wszystko to z poziomu Twojego telefonu. Spraw, by Twoje miejsce pracy było bardziej inteligentne i wykorzystaj technologię, którą już dysponujesz, aby ułatwić współpracę.

 • Postępuj zgodnie z prostym kreatorem konfiguracji.
 • Po prostu korzystaj z aplikacji, nie musisz się uczyć obsługi sprzętu.
 • Skonfiguruj spersonalizowane ustawienia skanowania i dostęp do zasobów w chmurze, aby zaoszczędzić czas.

Współpraca na każdym kroku!

Synappx Go ułatwia współpracę w dowolnym miejscu i czasie dzięki ekranom. Twój zespół może spotkać się nie tylko w sali konferencyjnej, ale również w kameralnej przestrzeni lub kafeterii. Nawet korytarze mogą stać się miejscami współpracy.

 • Wystarczy zbliżyć telefon do naklejki NFC, aby wyświetlić swoje pliki na monitorze Sharp.
 • W podobny sposób członkowie zespołu mogą również pobierać treści i współpracować.
 • Zmienione treści są zapisywane w oryginalnych lokalizacjach.

Synappx Go pomaga uprościć skanowanie dokumentów i drukowanie

Nie ma potrzeby uczenia się, jak korzystać z różnych urządzeń wielofunkcyjnych ani przechodzić przez złożone procesy logowania. Skanowanie dokumentów lub drukowanie na urządzeniu wielofunkcyjnym firmy Sharp jest łatwiejsze niż kiedykolwiek! Wystarczy zbliżyć telefon do naklejki NFC.

 • Zmaksymalizuj wygodę i poufność dzięki funkcji drukowania Synappx Go, która pozwala na drukowanie na urządzeniu wielofunkcyjnym.
 • Skanuj dokumenty do często używanych miejsc docelowych, swojego adresu e-mail, grupy osób lub wybierz usługi przechowywania w chmurze.

Portal administratora Synappx do zarządzania

Portal administratora Synappx umożliwia monitorowanie i zarządzanie aplikacjami Synappx z jednego miejsca. Tutaj administratorzy uzyskują scentralizowaną kontrolę nad wszystkimi niezbędnymi komponentami aplikacji Synappx.

Bezpieczeństwo jest naszym głównym priorytetem

Technologia firmy Sharp zawsze stawia bezpieczeństwo na pierwszym miejscu. Dzięki technologiom Microsoft® Azure, Microsoft® 365, G Suite™ i najlepszym praktykom firmy Sharp w zakresie bezpieczeństwa, aplikacje i usługi Synappx są chronione na wielu poziomach. Aby dowiedzieć się więcej o bezpieczeństwie Synappx, pobierz nasz raport na temat bezpieczeństwa.

Wideo na temat Synappx Go

Pobierz Synappx Go

Najnowszą wersję Synappx Go można pobrać z następujących sklepów internetowych.

iOS App Store

Sklep Google Play

Wsparcie Synappx

Aby uzyskać dalszą pomoc i porady dotyczące któregokolwiek z naszych produktów Synappx, w tym podręczniki użytkownika i administratora, przewodniki dotyczące wymagań systemowych oraz odpowiedzi na często zadawane pytania, przejdź do naszego działu wsparcia.