Kontakt

Monitory profesjonalne

Oferowane przez firmę Sharp profesjonalne monitory zapewniają wysoką rozdzielczość i wyjątkową gamę kolorów w każdym środowisku, w którym kluczowe znaczenie ma skuteczna komunikacja wizualna.

Zatłoczone centra handlowe, ośrodki sterowania o krytycznym znaczeniu, centra rozrywki, placówki edukacyjne, sale konferencyjne, hole, węzły komunikacyjne, centra konferencyjne: we wszystkich tych przestrzeniach można wykorzystać naszą technologię wielkoformatowych paneli cyfrowych i technologii 4K.

Co odróżnia profesjonalne monitory od „zwykłych”? Ważna jest po pierwsze rozdzielczość, dlatego część naszych modeli ma rozdzielczość 4K, która w połączeniu z większą jasnością obrazu sprawia, że nawet stojący w większej odległości odbiorcy są w stanie dostrzec najdrobniejsze szczegóły wyświetlanego obrazu. Ale to tylko jeden z powodów, dla których profesjonaliści korzystają z monitorów cyfrowych Sharp.

Profesjonalne monitory cyfrowe dla każdego środowiska

Ośrodki sterowania i centra handlowe decydują się na precyzyjne monitory profesjonalne, ponieważ są one wystarczająco jasne, by zapewnić widoczność wyświetlanych treści nawet w mocno oświetlonych przestrzeniach, a także dlatego, że zaprojektowano je z myślą o nieprzerwanym, całodobowym funkcjonowaniu.

Dlatego też, w zależności od modelu i zastosowania, nasze monitory cyfrowepozwalają Ci korzystać z inteligentnej łączności i wyświetlać treści pochodzące z chmury. Możesz szybko i bez trudu wybrać dostosowany do danej grupy odbiorców przekaz.

Nasza gama profesjonalnych monitorów obejmuje modele, które można stosować w konfiguracjach pionowych i poziomych (a w niektórych przypadkach nawet w ustawieniach ekranem do góry lub do dołu); niektóre zoptymalizowano pod kątem tworzenia przyciągających uwagę ścian wideo na zapierającą dech w piersiach skalę. Są wśród nich najlepsze w branży monitory stworzone na potrzeby centrów handlowych.

Digital Signage od Sharp – wybór profesjonalistów

Wszędzie tam, gdzie kluczowe znaczenie ma precyzja i przejrzystość, możesz wykorzystać ekran cyfrowy firmy Sharp. Kompaktowe ekrany dotykowe, wielkoformatowe monitory do centrów handlowych, rozdzielczość 4K, wyjątkowe kolory, łatwość zarządzania treścią, niezawodność 24/7, super niskie zużycie energii – oferujemy wszystko, co powinien mieć profesjonalny monitor.

Co więcej, niektóre z naszych profesjonalnych monitorów wyposażono w gniazdo Mini-OPS, które pozwala na podłączenie większej liczby urządzeń innych firm, zwiększając tym samym ich funkcjonalność.