Kontakt

Monitory profesjonalne - charakterystyka

Kiedy potrzebna jest solidna, niezawodna technologia Digital Signage najwyższej jakości, zapewniająca obraz w najżywszych kolorach, specjaliści wybierają urządzenia Sharp. Oto dlaczego:

Niezawodność

Nasze niezawodne monitory LCD i monitory profesjonalnezaprojektowano tak, by sprawdzały się nawet w najtrudniejszych warunkach. Co więcej, dzięki zaawansowanej technologii umożliwiającej funkcjonowanie bez wentylatora, działają cicho i pochłaniają minimalne ilości kurzu. To dlatego jesteśmy w stanie zaoferować trzyletnią gwarancję na każdy monitor komercyjny.

Wyjątkowa jakość obrazu

Korzystając z oferowanych przez firmę Sharp monitorów LCD sprawisz, że Twój przekaz będzie wyraźny i przejrzysty za sprawą pełnej rozdzielczości 1080p (1920 x 1080) lub 4K UHD (3840 x 2160) dla dowolnego źródła analogowego, cyfrowego RGB i wideo HD. Niezależnie od celu, w jakim korzystasz z naszych monitorów LCD, wyświetlane na nim treści tekstowe i graficzne przyciągną uwagę odbiorców.

Niezrównana wszechstronność

W naszej ofercie komercyjnych monitorów znajdziesz monitor LCD, który idealnie sprawdzi się w obliczu dowolnego wyzwania. Monitory są smukłe i lekkie, łatwe w montażu, a urządzenia z serii PN dostępne w rozmiarach od 32 do 90 cali mogą być instalowane pionowo i poziomo – wybór należy do Ciebie. Co więcej, monitory LCD z serii PN można umieszczać razem, tworząc wyjątkowo duże, niezwykle efektowne ściany wideo.

Funkcje profesjonalnych monitorów

 • Stylistyka

  Cienka ramka

  Nowa, cienka ramka i węższy profil tworzą stylowo smukłą stylistykę, zaś matowe, metalowe wykończenie nadaje ramce charakteru produktu wysokiej jakości.

  Lekka konstrukcja

  Dzięki ulepszeniom części i materiałów LCD, ciężar monitorów został zmniejszony w stosunku do poprzednich modeli, co ułatwia ich transport i instalację.

  Wbudowane głośniki

  Wbudowane głośniki stereo o mocy 10 W na kanał wykluczają konieczność używania zewnętrznego systemu audio w wielu instalacjach. Zamontowane z tyłu głośniki są doskonałe do przekazywania treści audio oraz odtwarzania muzyki w tle. Monitory mają również porty wyjścia audio, by ułatwić podłączenie zewnętrznych narzędzi odtwarzania. Przy użytkowaniu z opcjonalną płytą rozszerzającą wejść/wyjść dostępne są również gniazda głośników stereo (10W + 10W).

  Rączki do bezpiecznego przenoszenia

  Wytrzymałe rączki do przenoszenia są dołączone do każdego monitora, by zapewnić jego bezpieczny transport. Rączki można odłączyć po zamontowaniu urządzenia. Ponadto wszystkie modele posiadają otwory montażowe typu VESA, by zapewnić bezpieczny, pewny montaż z kompatybilnym sprzętem instalacyjnym innego producenta.

 • Elastyczność

  Kodowanie ID

  Przy użyciu interfejsu RS-232C każdy monitor Sharp LCD może być łatwo sterowany i monitorowany z komputera w centralnej lokalizacji. Każdemu monitorowi można przypisać indywidualny kod ID, aby określić czas włączania/wyłączania, zmianę źródła oraz inne funkcje i ustawienia ekranu.

  Harmonogram

  Dla pełnej łatwości obsługi funkcja harmonogramu pozwala na zaprogramowanie aż 8 ustawień automatycznego włączania i wyłączania monitora o konkretnych porach dnia, tygodnia lub jednorazowego.

  Ustawienia przeglądarki internetowej

  Monitory Sharp LCD serii PN-E mogą być łatwo obsługiwane przez przeglądarkę internetową oraz opcjonalne oprogramowanie sterowania monitorem.

  Obsługa SNMP

  Status monitora, czas ciągłego działania i inne parametry mogą być monitorowane dzięki sieci lokalnej wykorzystującej protokół SNMP (Simple Network Management Protocol).

 • Inne główne funkcje

  Konstrukcja bez wentylatorów

  Monitory Sharp LCD są zaprojektowane tak, by utrzymywać przepływ powietrza i rozpraszać ciepło bez używania mechanicznych wentylatorów, które mogą przyciągać pył i hałasować.

  Wbudowany czujnik temperatury

  Wbudowany czujnik wykrywa, gdy temperatura wewnątrz monitora wzrasta, a system podświetlenia automatycznie dostosowuje ustawienia, by utrzymać temperaturę na odpowiednim poziomie.

  Opóźnione uruchamianie

  Aby zmniejszyć obciążenie zasilania podczas włączania kilku monitorów jednocześnie, modele PN-E pozwalają na przerwę między uruchomieniem każdego z monitorów skonfigurowanych w ścianę wideo lub inne instalacje kilku produktów.

  Rejestr

  Funkcja Log Save/Output pozwala na rejestrowanie dzienników działania, zmian sygnałów i informacji o nieprawidłowościach, co zwiększa skuteczność rozwiązywania problemów przez pracowników serwisu.

  Diagnoza sprzętu

  Funkcja diagnozy sprzętu wykrywa wszelkie nieprawidłowości napięcia źródła zasilania i wyświetla informacje o nich na monitorze.

  Powiadomienie e-mail

  Funkcja powiadomienia e-mail pozwala na regularne przesyłanie informacji o stanie i nieprawidłowościach w działaniu monitora na określony adres e-mail.

  Automatyczne dostosowywanie

  Jeśli podczas pracy w oparciu o połączenie analogowe RGB dojdzie do zmiany w taktowaniu sygnału, monitor automatycznie wprowadzi niezbędne poprawki.