Kontakt

Interaktywne zarządzanie komunikacją

W przypadku monitorów   dotykowych, najważniejsze są dwa elementy: niezrównana jakość i łatwość korzystania. Właśnie dlatego warto przyjrzeć się szerokiej gamie interaktywnych rozwiązań do zarządzania komunikacją od Sharp.

Nasze interaktywne rozwiązania sprawdzą się w sali konferencyjnej, w studio czy w klasie, a korzystanie z nich jest tak intuicyjne i naturalne jak pisanie na kartce papieru. Każdy może z nich korzystać. Nie potrzeba specjalnych umiejętności, by poradzić sobie z zaawansowaną technologią: wystarczy podejść, wyciągnąć rękę i tworzyć. A to dopiero początek.

Dzięki oprogramowaniu Display Connect firmy Sharp, każdy uczestnik spotkania może połączyć się z naszym ekranem BIG PAD, czyli płaskim interaktywnym monitorem, przeglądać dowolne treści (w tym tekst, elementy graficzne, zdjęcia, nagrania wideo, a nawet odręczne notatki), przesyłając je bezpośrednio ze swojego tabletu czy innego urządzenia mobilnego. Co więcej, uczestnicy mogą tego dokonać bez trudu, nawet pracując w różnych pomieszczeniach.

Wysokiej jakości monitory z ekranami dotykowymi

Dostępne w różnych rozmiarach, odpowiednich do każdego środowiska pracy, nasze interaktywne ekranymogą poszczycić się rozdzielczością gwarantującą krystalicznie czysty obraz oraz wysoce precyzyjnym ekranem dotykowym.

Zdajemy sobie sprawę, że technologia może czasami wydawać się nieprzyjazna, dlatego stworzyliśmy interfejs użytkownika i narzędzia, które czynią nasze interaktywne monitory prostymi i intuicyjnymi. Nie ma potrzeby specjalnego przeszkolenia: wystarczy chwila, by zapoznać się z urządzeniem i już możesz tworzyć, komunikować się i współpracować.

Zadbaliśmy też o wygląd: wszystkie nasze monitory z ekranem dotykowym, od najmniejszych modeli przeznaczonych do wykorzystania w małych grupach roboczych, aż po największe monitory interaktywne na potrzeby zastosowań edukacyjnych i o krytycznym znaczeniu mają elegancki wygląd. Okala je cienka ramka, która nie rozprasza i nie odciąga uwagi od treści prezentowanych na ekranie.

Pełna gama wszechstronnych monitorów interaktywnych

Nasze najmniejsze interaktywne ekrany dotykowe mają kompaktowy, ale przyciągający uwagę format 40 cali. Idealne sprawdzają się jako narzędzie pracy dla maksymalnie sześcioosobowych zespołów. Ponadto oferują nowe możliwości w zakresie interaktywnego wyświetlania treści na potrzeby handlu detalicznego i Digital Signage.

Firma Sharp oferuje także interaktywne wyświetlacze z płaskim ekranem o przekątnej 80 cali, czyli BIG PADy przeznaczone do dużych przestrzeni. Aż trzy z tych profesjonalnych ekranów dotykowych można połączyć ze sobą, tworząc wszechstronne, interaktywne rozwiązania dla sterowni, przestrzeni wystawienniczych, nowoczesnych recepcji i innych dużych pomieszczeń.

Wszystkie z nich mogą być wykorzystane na potrzeby wideokonferencji, a niektóre działają w oparciu o najlepszą w tej klasie technologię dotykową Sharp Projected Capacitive, zapewniającą wyjątkową precyzję pisania na ekranie. Część monitorów wyposażono w moduły Mini-OPS, umożliwiające podłączenie dodatkowych urządzeń, a przez to zwiększenie funkcjonalności monitorów.