Kontakt

Monitor do współpracy w systemie Windows

Podejdź. Podłącz się. Pracuj.

Pierwszy na świecie monitor Sharp do pracy grupowej w systemie Windows to 70-calowy interaktywny monitor nowej generacji o rozdzielczości 4K, który zapewnia lepsze wykorzystanie przestrzeni biurowej i umożliwia natychmiastowe nawiązywanie współpracy podczas spotkań. Pozwala także sprawnie wykorzystywać narzędzia do pracy grupowej pakietu Microsoft 365.

Dzięki wbudowanym czujnikom IoT monitor może współpracować z usługą Azure Digital Twins firmy Microsoft w celu monitorowania i optymalizacji środowiska inteligentnych sal spotkań i miejsc współpracy.

Nagrody dla naszego monitora do pracy grupowej w systemie Windows

  • 2019 Top New Technology (TNT) Award dla monitorów. CE Pro and Commercial Integrator magazines.​
  • Best New Collaboration Board in the 2019 Best of ISE Awards. rAVe publications.​

Coraz lepsze zebrania

Monitor Sharp do pracy grupowej w systemie Windows zapewnia proste podejście „plug and play”. Kabel USB-C umożliwia szybkie i łatwe podłączenie, dzięki czemu możesz natychmiast rozpocząć.

Gdziekolwiek się znajdujesz, czy to na zebraniu, w sali spotkań lub na szkoleniu, możesz zaoszczędzić nawet do 10 minut* oczekiwania na rozpoczęcie spotkania i skonfigurowanie wideokonferencji dla zdalnych uczestników.

Dzięki naszej nagradzanej techologii rozpoznawania dotyku i systemowi przetwarzania obrazu i dźwięku oraz najlepszym narzędziom do wspierania współpracy, takim jak Microsoft 365 oraz Microstoft Teams, twoje spotkania przeniosą się na nowy poziom.

* Total Economic Impact™ Study, Forrester Consulting, luty 2016 roku.

Coraz inteligentniejsze budynki

Dzięki analizie sygnałów z wielu czujników możesz monitorować środowisko miejsca spotkania w inteligentnym budynku, zwracając uwagę na obszary takie jak:

  • Dostępność sal
  • Temperatura i wilgotność
  • Światło otoczenia
  • Poziomy jakości powietrza

Ta inteligencja przestrzenna oferuje szansę na lepsze systemy ogrzewania, chłodzenia i rezerwacji sal spotkań, które razem tworzą bardziej komfortowe środowisko sal narad.

Coraz lepszy wgląd

Nowe usługi oparte na chmurze oferują obiecujące sposoby zarządzania danymi i uzyskiwania nowych informacji na temat zarządzania zasobami biura. Dane z tablicy czujników monitora można przetwarzać za pomocą algorytmów sztucznej inteligencji opartych na chmurze lub po prostu na bieżąco wyświetlać w przyjaznej formie. Platforma Microsoft Azure Digital Twins IoT może obsługiwać komercyjnie dostępne usługi chmurowe i subskrypcyjne, takie jak aplikacja Sharp WorkSpaces*, która zapewnia namacalną wartość w zarządzaniu obiektami lub po prostu sprawia, że sale spotkań są bardziej komfortowe.

Prosimy o rejestrację, a nasz przedstawiciel skontaktuje się z Państwem.

loading