Kontakt

Zarządzanie odwiedzającymi

Bezpieczeństwo i zgodność z przepisami są priorytetami dla każdej organizacji. Recepcja jest przestrzenią, przez którą przewija się tyle osób, że często trudno jest zachować nad nią pełną kontrolę.

System Optimized Visitor Management to inteligentna, bezpieczna i łatwa w użyciu platforma służąca do zarządzania rejestracją gości, pracowników i kontrahentów.

Nie tylko odciąża personel recepcji, ale co ważniejsze, pomaga stworzyć bezpieczniejsze i bardziej przyjazne środowisko pracy, zapewniający przy tym zgodność z obowiązującymi przepisami.

Szybka rejestracja

Intuicyjny interfejs obsługiwany za pomocą ekranu dotykowego, umożliwia odwiedzającym szybkie i łatwe rejestrowanie się, kiedy wchodzą i wychodzą z budynków albo z określonych stref. Swoje dane można wprowadzić za pomocą ekranu dotykowego w wyznaczonym punkcie zarządzania gośćmi lub z poziomu swojego urządzenia mobilnego.

Można wprowadzić wymagane informacje i wyrazić zgodę na przetwarzanie danych zgodne z przepisami regulującymi ich ochronę oraz wymaganiami prawnymi. Pozwala to chronić przebywające na terenie przedsiębiorstwa osoby i stworzyć bezpieczniejsze miejsce pracy.

Drukowanie identyfikatorów i wstępna rejestracja

Po zakończeniu rejestracji, system drukuje odpowiedni identyfikator dla gości lub kontrahentów. Można skonfigurować rodzaj informacji podanych na identyfikatorze, tak aby zawierał on określone dane, np. nazwiska gości i gospodarzy, a także ustawienia Wi-Fi oraz instrukcje BHP.

Dzięki możliwości wstępnej rejestracji przed wizytą, grupy mogą szybko logować się za pomocą kodu QR. Można także ustawić daty odwiedzin stałych i powracających gości, a system zapamięta, kogo ostatnio odwiedzali.

Śledzenie ruchu

Pracownicy recepcji nie muszą kontaktować się z gospodarzem spotkania, aby poinformować go o przybyciu gościa – system robi to automatycznie, generując wiadomość tekstową lub e-mail. Kurierzy mogą dostarczać przesyłki za pomocą specjalnego przycisku dostawy, a pracownicy są o tym natychmiast powiadamiani.

Zaawansowany system raportowania umożliwia śledzenie przepływu osób wchodzących i wychodzących z budynku. W dowolnym momencie można wygenerować raport o bieżącym stanie, aby wiedzieć dokładnie, kto znajduje się w budynku. Wymagają tego względy bezpieczeństwa, przepisy oraz zasady BHP. Co więcej, w nagłych wypadkach można szybko i łatwo skontaktować się ze wszystkimi osobami przebywającymi w budynku, przekazując instrukcje ewakuacji.

Doskonałe pierwsze wrażenie

System Optimized Visitor Management może być udostępniony gościom zarówno na dużych jak i małych ekranach dotykowych, w zależności od Twoich wymagań i potrzeb. Doskonałe pierwsze wrażenie gwarantowane! Poniżej znajdziesz informacje na temat poszczególnych komponentów: