Kontakt

Rozwiązania Sharp Optimised Signage Solutions

W celu tworzenia wymagający instalacji Digital Signage, platforma Sharp SoC dla systemu Android™ została otwarta dla niewielkiego i wyselekcjonowanego grona firm programistycznych działających w branży Digital Signage. Platforma Sharp Open Architecture działa na zasadzie programu partnerskiego. Dzięki niemu nasi klienci mają możliwość wyboru wyspecjalizowanego oprogramowania dopasowanego do ich indywidualnych potrzeb.

Sharp Europe współpracuje aktualnie z CityMeo, Instoremedia, Navori, i Stino.

CityMeo to profesjonalne i kompletne rozwiązanie stworzone z myślą o Digital Signage, które dynamicznie wesprze twoją firmę.

Instoremedia AB to szwedzka firma Digital Signage, założona w 2004 roku, która oferuje rozwiązania programowe firmom komunikującym się przy pomocy różnych platform, takich jak Windows, Android i inne.

Navori to szwajcarska firma o 20-letnim doświadczeniu w tworzeniu oprogramowania Digital Signage.

StiNO to niemiecki producent oprogramowania Digital Signage do komunikacji audiowizualnej, który oferuje system zarządzania kontentem oparty na przeglądarce www odpowiedni do pojedynczych systemów oraz rozległych rozwiązań opartych na sieci i chmurze.

Prosimy regularnie sprawdzać tę stronę, w celu uzyskania najbardziej aktualnych informacji. Zachęcamy także do kontaktu. Chętnie wyjaśnimy, jak można zostać partnerem w programie Sharp Open Architecture.