Kontakt

Rynki

Wybór odpowiedniego monitora LCD ma kluczowe znaczenie. Za każdym razem, kiedy odbiorca (klient, pracownik, uczestnik konferencji) kieruje na niego wzrok,  jakość i jasność Digital Signage wywiera mocne i trwałe wrażenie.

Nasza gama komercyjnych monitorówi monitorów Digital Signage obejmuje urządzenia przeznaczone do różnorodnych, specjalistycznych zastosowań. W salach zebrań, dużych salach konferencyjnych i klasach, nasze interaktywne tablice BIG PAD ułatwiają przekazywanie złożonych informacji, zachęcając do współpracy i zaangażowania.

W sklepach i centrach handlowych ekrany 4K wyświetlają treści z imponującą jasnością, która przyciąga uwagę przechodniów i sprawia, że zatrzymują się, by popatrzeć.

Podczas wydarzeń publicznych, salonów, targów i wystaw a także w holach i foyer nasze rozwiązania corporate signage idealnie sprawdzają się jako nośniki reklam oraz innych treści informacyjnych i rozrywkowych.

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz niedrogich monitorów LCD do wyświetlania treści z niewielkiej odległości, imponujących ścian wideo 4K, czy też rozwiązań pośrednich, oferta Sharp Digital Signage, dzięki któremu zrobisz doskonałe pierwsze wrażenie, a Twój przekaz zapadnie w pamięć.

 • Edukacja

  Stwórz i utrzymaj wydajne środowisko nauczania w całym sektorze edukacyjnym. W szkołach podstawowych, gimnazjalnych i średnich, pomaturalnych i wyższych, na uniwersytetach oraz w ośrodkach szkolenia dorosłych i zawodowego nasze innowacyjne profesjonalne monitory umożliwiają optymalizację zainteresowania oraz stymulacji uczniów i słuchaczy. Pomimo połączenia zaawansowanej technologii wysokiej rozdzielczości i technologii dotykowej z możliwością integracji poprzez połączenie bezprzewodowe z innymi urządzeniami, kompetencje i zorientowanie w zagadnieniu firmy Sharp zapewniają zaawansowane korzyści, intuicyjną i łatwą obsługę oraz umożliwiają nauczycielom skontrowanie się na procesie nauczania, a nie na technologii.

  Zwiększ efektywność nauczania we wszystkich grupach wiekowych dzięki wysokiej stymulacji i zainteresowania informacjami wizualnymi. Nauczyciele i uczniowie mogą współpracować i doświadczyć bardziej efektywnego nauczania dzięki interaktywności, którą zapewniają interaktywne monitory BIG PAD firmy Sharp.

  Doskonalenie zawodowe

  Twórz i prowadź interesujące interaktywne prezentacje wykorzystując notatki w celu lepszego zrozumienia materiału i zachęcenia uczniów do współpracy oraz profesjonalne nauczanie, aby bardziej pogłębić doświadczenie uczenia się. Zastosuj profesjonalne monitory firmy Sharp na holu, w recepcji i innych wspólnych miejscach, żeby przekazać wszystkim uczniom ważne informacje i ogłoszenia.

  Ośrodki szkoleniowe

  Efektywna i dobrze widoczna cyfrowa prezentacja obrazu w recepcji zapewnia realizację scenariusza powitania uczestników spotkania w firmie lub ośrodku szkolenia osób dorosłych oraz przekaz ważnych informacji. Wykorzystując interaktywne monitory BIG PAD, monitory dotykowe i innowacyjne oprogramowanie firmy Sharp - które umożliwiają prowadzenie urozmaiconych prezentacji, współpracę i udostępnianie informacji - zoptymalizuj zainteresowanie uczestników spotkania i ich interakcję z prelegentami i wykładowcami.

  Studium przypadku: Caister School

  • Studium przypadku: Caister School
   ( 2,32 MB )
  • Download

  • Pobierz
 • Biurowe sale spotkań

  Konieczność wywierania pozytywnych i zapadających w pamięć wrażeń w świecie konkurujących firm nigdy nie była tak wielka. Wiodąca klasa innowacyjnych produktów i kompetencje firmy Sharp umożliwiają organizacjom odnosić korzyści z nowych standardów prezentacji i wyświetlania. Współudział systemów Visual Solutions firmy Sharp w tworzenie środowiska pracy w firmach jest nieograniczony - od tworzenia niezapomnianych komunikatów powitalnych w recepcjach, poprzez możliwości stwarzane interaktywnym salom narad i wideokonferencyjnym, do możliwości pracy z zespołem i wyświetlania szczegółowych danych finansowych na monitorach o ultrawysokiej rozdzielczości.

  Sale narad i spotkań

  Wykorzystaj interaktywny monitor Sharp BIG PAD do stymulacji nowych poziomów zainteresowania i interakcji ze słuchaczami podczas prezentacji i wideokonferencji. Interaktywny monitor BIG PAD łączy wydajność monitora z możliwością sporządzania notatek na ekranie, zapewniając pełne rozwiązanie do prowadzenia prezentacji. Wykorzystaj oprogramowanie Sharp Touch Display Link, aby zapewnić uczestnikom udostępnianie informacji i współpracę pomiędzy interaktywnym monitorem BIG PAD i urządzeniami przenośnymi. Albo do interaktywnego monitora BIG PAD zainstaluj 20-calowy monitor dotykowy, aby zapewnić większą uniwersalność stylu prezentacji.

  Biuro

  Przekształć recepcję w niezapomniane i dynamiczne otoczenie, aby wzmocnić wiarygodność i rangę swojej organizacji. Zestaw telebim z monitorów o wysokiej rozdzielczości, żeby zwiększyć siłę pierwszego wrażenia i zaprezentować kwalifikacje swojej firmy przy pomocy indywidualnych cyfrowych monitorów personalnie witających gości, ustanawiając profesjonalny i przyjemny nastrój spotkań.

  Finanse

  Wykorzystaj nasze monitory o ultrawysokiej rozdzielczości w konfiguracji indywidualnej lub telebimu, aby zapewnić maksymalną dokładność szczegółowych informacji w salach obsługi klienta. Zwiększ wydajność i efektywną przestrzeń na biurku opracowując rozległe i złożone dane.

  Studium przypadku - BMW

  • Studium przypadku - BMW
   ( 3,32 MB )
  • Download

  • Pobierz
 • Handel detaliczny i prezentacja obrazu

  Profesjonalny monitor firmy Sharp stymulując klientów i radykalnie poprawiając atrakcyjność sklepu optymalizuje identyfikację marki i umożliwia jej rozpoznawanie pośród innych sklepów. Nasze kompetencje mogą pomóc we wzmocnieniu wiarygodności poprzez stworzenie w sklepie niezapomnianego nastroju, umożliwić podawanie sezonowych, taktycznych i promocyjnych komunikatów w całym sklepie oraz ułatwić wprowadzanie innowacyjnych sposobów sprzedaży, aby zoptymalizować zainteresowanie klientów i zwiększyć poziom sprzedaży.

  Kompetencje i innowacyjne produkty firmy Sharp mogą nawet najbardziej ambitnym i konkurencyjnym środowiskom sprzedaży detalicznej zapewnić rozwiązanie, które wywrze trwałe wrażenie na klientach.

  Prezentacja obrazu w punkcie sprzedaży detalicznej

  Połącz nasze monitory o ultrasmukłej ramce i wysokiej rozdzielczości (dostępne przekątne ekranu do 90”), aby tworzyć przyciągające wzrok profesjonalne ekspozycje, które pobudzają wyobraźnię, wzmacniają wizerunek marki i wytwarzają niezapomniany nastrój w sklepie. Nasze monitory o wysokiej jasności umożliwiają wyróżnienie frontu sklepu i wystaw, a podawaniem sezonowych, taktycznych i promocyjnych komunikatów można zarządzać poprzez centralnie sterowany komputer wykorzystujący oprogramowanie Digital Signage firmy Sharp. Cyfrowe monitory firmy Sharp zostały specjalnie zaprojektowane z myślą o instalacji w orientacji poziomej i pionowej, aby zoptymalizować bezpośrednia komunikację z klientami w sklepie.

  Sprzedaż detaliczna

  Nasze innowacyjne monitory dotykowe umożliwiają prowadzenie interaktywnych prezentacji i bardzo efektywne udostępnianie cyfrowych danych lub informacji na jednej zasadzie, aby zmaksymalizować zainteresowanie klientów i zwiększyć możliwości sprzedaży.

  Kiosk

  Technologia ekranu dotykowego firmy Sharp zastosowana w stałym kiosku lub terminalu sprzedaży detalicznej dodatkowo zapewnia interakcję z klientami, przeglądanie produktów i dokonywanie zakupów bez udziału personelu.

  Studium przypadku: Furla

  Studium przypadku: City Gross

 • Rekreacja i muzea

  Wzmocnij środowiska organizujące wypoczynek i kwalifikacje całej dynamicznej i wysoce konkurencyjnej działalności rekreacyjnej. Wyostrz apetyt gości w restauracji, stosując monitory o wysokiej rozdzielczości, udostępnij filmy lub atrakcyjne programy w barach, klubach i siłowniach zwracając się do wszystkich klientów równocześnie, stwórz wyjątkowy i niezapomniany nastrój w holu hotelowym i recepcji, aby podkreślić wiarygodność i zróżnicowanie oferowanych usług.


  Przekształć statyczne wystawy i muzealne ekspozycje w interesujące interaktywne doświadczenia poprzez dodanie technologii dotykowego ekranu i wyświetlanie filmów.


  Firma Sharp pojmuje konieczność zoptymalizowania doświadczeń każdego klienta i zawsze angażuje swoje kompetencje, żeby umożliwić realizację poszczególnych i wszystkich sposobności.

  Restauracje i bary

  Wykorzystując nasze monitory o wysokiej rozdzielczości, stwórz atrakcyjne i niezapomniane środowiska organizujące wypoczynek poprzez emisję interesujących programów lub filmów. Stosując naszą cyfrową prezentacją obrazu wprowadź silnie oddziałującą informację dotyczącą menu, cen lub promocji, albo wprowadź nowe sposoby zamawiania przy pomocy interaktywnych stacjonarnych monitorów dotykowych.

  Hotele

  Zastosuj nasze monitory dużego formatu, aby stworzyć niezapomniane pierwsze wrażenie i przedłużyć ciepły komunikat powitalny w recepcji oraz przekazywać dniem i nocą konieczne informacje gościom na ekranach, specjalnie opracowanych z myślą o pracy przez całą dobę.

  Wystawy i muzea

  Nasze monitory o ultrawysokiej rozdzielczości umożliwiają maksymalizację świadomej interakcji z eksponatami, aby uwidocznić najdrobniejsze szczegóły. Technologia firmy Sharp zastosowana w monitorach dotykowych umożliwia dokładny wybór obszarów zainteresowania.

  Studium przypadku - galeria fotograficzna

 • Systemy CAD i projektowanie

  Szczycimy się swoim zaangażowaniem w tworzenie perfekcyjnych i innowacyjnych produktów, spełniających oczekiwania profesjonalnych projektantów, dla których monitor stanowi podstawowe narzędzie pracy. Nasze monitory IGZO o ultrawysokiej rozdzielczości zapewniają absolutną jakość obrazu i precyzyjne odtwarzanie szczegółów oraz wyjątkową dokładność reprodukcji kolorów, zaś ekrany dotykowe firmy Sharp umożliwiają projektantom CAD, profesjonalnym twórcom i grafikom gier wideo bezpośrednią interakcję z obrazami oraz uzyskanie wyjątkowych szczegółów, zapewniając całkowitą dokładność podczas pracy z wykorzystaniem myszy lub inteligentnego pióra.

 • Transport

  Przekazuj pasażerom i przejezdnym niezbędne informacje w wyraźny sposób nawet w najbardziej wymagających środowiskach pod względem warunków fizycznych. Kompetencje firmy Sharp w pojmowaniu wyjątkowych wymagań pracy w trybie 24/7 w miejscach o wysokim poziomie zapylenia, wstrząsów i wahań temperatury zapewnia absolutną niezawodność i wytrzymałość. Dzięki naszemu zaangażowaniu w innowacyjność i perfekcję oferujemy monitory LED dużego formatu o przekątnej ekranu do 90 cali i wysokiej rozdzielczości, aby zapewnić czytelność całości wyświetlanego materiału i nieustannie zmieniających się szczegółów w jasno oświetlonych pomieszczeniach lub przy świetle dziennym - wszystko specjalnie opracowane z myślą o instalacji w orientacji pionowej lub poziomej.

  Cyfrowa prezentacja obrazu

  Zmaksymalizuj dochody sklepu i zainteresowanie przechodniów w ruchliwych miejscach wykorzystując wiodącej klasy cyfrową prezentacją obrazu firmy Sharp, specjalnie opracowaną z myślą o wytrzymałości w miejscach o wysokich wymaganiach pod względem warunków fizycznych.

 • Wypożyczalnie i projektowanie wystaw

  Wykorzystaj siłę oddziaływania powiększonego obrazu dzięki silnie przyciągającym wzrok telebimom dużego formatu. Stwórz efektywny i niezapomniany centralny punkt wizualny o dowolnej wielkości wykorzystując uniwersalną technologię modułowych telebimów. Nasze monitory o ultrasmukłej ramcee można stosować w systemach modułowych, aby dokładnie sprostać wymaganiom w dowolnym przypadku, wykorzystując nawet monitory o przekątnych ekranu do 90 cali - liczne tryby jasności i ostrość obrazu zostaną zoptymalizowane w każdych warunkach.

  Kompetencje firmy Sharp zapewniają dodatni i imponujący wpływ na widownię, niezależnie od jej wielkości, podczas koncertu, wystawy, firmowego spotkania lub prezentacji obrazu z wydarzeń sportowych - na stałych lub tymczasowych zasadach.

 • Opieka medyczna

  Jeśli absolutna dokładność i wizualna czytelność jest nie tylko wymagana, ale jest wprost konieczna, firma Sharp oferuje zaawansowane i wiodącej klasy innowacyjne rozwiązania. Interaktywna technologia dotykowych monitorów dużego formatu i ekrany o ultrawysokiej rozdzielczości zapewniają zasadniczy poziom reprodukcji szczegółów niezbędnych podczas szkoleń medycznych. Konsultacje pacjentów z lekarzem pierwszego kontaktu, lekarzem specjalistą i stomatologiem można rozszerzyć poprzez udostępnienie podstawowych informacji w najdrobniejszych szczegółach.

  Szkolenia medyczne

  Oferowana przez naszą firmę jakość obrazu o ultrawysokiej rozdzielczości zapewnia dokładną reprodukcję najmniejszych szczegółów w narządach wewnętrznych. Interaktywne monitory BIG PAD firmy Sharp o dużym formacie z oprogramowaniem umożliwiającym sporządzanie notatek stanowią uniwersalne, w pełni interaktywne narzędzie dydaktyczne, które pomaga zainteresować słuchaczy.

  Konsultacje medyczne

  Rozszerz konsultacje dzięki możliwości przeglądania obrazów, wyników testów, skanów, terapii i innych informacji wizualnych korzystając z technologii o wysokiej rozdzielczości firmy Sharp oraz możliwości sporządzania notek na ekranie.

  Prezentacja obrazu w poczekalni

  Stwórz pozytywne i uspokajające otoczenie wykorzystując innowacyjne monitory firmy Sharp, które umożliwiają przekazywanie dokładnych i ważnych informacji w przychodni zdrowia, zapewniając oczekującym pacjentom rozrywkę i przynosząc dodatkowe korzyści poprzez przesyłanie odpowiednich komercyjnych komunikatów.

  DICOM Imaging

  ‎Łatwe w użyciu obrazowanie DICOM przeznaczone do zastosowań medycznych i rozwiązań z zakresu ochrony zdrowia wykorzystuje najnowsze produkty bezprzewodowe BIG PAD z wbudowanym trybem emulacji DICOM.

 • Nadawanie programów informacyjnych i obróbka poprodukcyjna

  Nasze zaangażowanie w ciągłe doskonalenie i innowacyjność znajduje odzwierciedlenie w poziomie zaufania, jakie okazuje rozwiązaniom Sharp wymagający technicznie i profesjonalnie przemysł transmisji i produkcji video, niezależnie od tego, czy mówimy o produkcji w studio, plenerze czy specjalistycznych studiach specjalizujących się w postprodukcji.

  Od specjalistycznych analiz transmisji i narzędzi do prezentacji czy wielkoformatowych ekranów studyjnych, do kontroli ekranów o super wysokiej rozdzielczości i położenia monitorów, wiedza i doświadczenie firmy Sharp pozwalają na zapewnienie poziomu jakości obrazu oraz szczegółowej kontroli technicznej wymaganej przez najbardziej nawet wybrednych profesjonalistów.

  Obróbka poprodukcyjna i edycja

  Te ambitne, profesjonalne środowiska wymagają monitorów o najwyższym poziomie specyfikacji, w tym absolutnej jakości obrazu, dokładnej reprodukcji kolorów i pełnej kontroli ustawień obrazu. Profesjonalne monitory firmy Sharp mogą spełnić te niezbędne wymagania.

  W kamerze

  Technologia firmy Sharp zwiększa poziom atrakcyjności dekoracji w studiach. Indywidualne monitory lub połączenie wielu naszych monitorów o cienkiej ramie i ultrawysokiej rozdzielczości umożliwiają stworzenie dynamicznych telebimów na drugim planie, a nasze interaktywne monitory BIG PAD ułatwiają dokonywanie interesujących analiz popularnych sportów, w tym meczy piłki nożnej i wyścigów samochodowych.

  Poza kamerą

  Ponieważ wymagania profesjonalistów dotyczące monitorów pracujących w plenerze i monitorów obsługujących kamery ciągle rosną, wykorzystujemy nasze zaangażowanie, aby sprostać najwyższym standardom. Nasze monitory o ultrawysokiej rozdzielczości spełniają zasadnicze standardy nadawania programów dotyczące jakości obrazu, kontroli temperatury barwowej oraz funkcji skalowania obrazu, aby zapewnić profesjonalnemu nadawaniu pełną kontrolę oraz absolutną dokładność w studio i w plenerze.