Kontakt

Managed Print Services (usługi zarządzania drukowaniem)

Usługi Sharp Managed Print Services to gama usług związanych z drukiem firmowym, które usprawniają obieg dokumentów i obniżają koszty, poprzez zapewnienie dostępu do specjalistycznych umiejętności zarządzania drukiem, którymi Twoja firma nie dysponuje.

Po pierwsze, przynoszą one natychmiastowe oszczędności rzędu nawet 30%*. Ale to nie wszystko. Nasze usługi Managed Print Services oferują Ci dużo więcej niż proste modele kosztowe, aby zapewnić niespotykaną wydajność każdego zadania, od momentu kliknięcia na przycisk „drukuj”, „skanuj” lub „kopiuj” do chwili, w której odbierasz, rozprowadzasz lub zapisujesz gotowy dokument.

Czym są usługi Managed Print Service?

Nadrzędnym celem każdej usługi Managed Print Service, czyli usługi zarządzania drukiem jest przyjęcie scentralizowanego podejścia, które eliminuje zbędną administrację, maksymalnie ogranicza koszty i zwiększa produktywność. Usługi drukowania mogą jednak (a wręcz powinny) różnić się w zależności od potrzeb danej organizacji.

Sharp zawsze był zorientowany na przyszłość, dlatego też Managed Print Services to usługi świadczone w oparciu o sprawdzony pięciostopniowy proces, którego pierwszy etap polega na dokładnej ocenie Twoich najpilniejszych potrzeb oraz wspólnym zdefiniowaniu i wdrożeniu strategii, która zapewni Twojej firmie rozwój w przyszłości.

Usługi drukowania na miarę Twoich potrzeb

Chociaż każda firma jest inna, nasi specjaliści ds. usług drukowania wiedzą, że każdy może pracować wydajniej, mając szybki i łatwy dostęp do optymalnie dostosowanego do swoich potrzeb sprzętu do drukowania, skanowania, kopiowania i zarządzania dokumentami. Nie bez znaczenia jest także komfort użytkowania.

W związku z tym przeanalizujemy nie tylko Twoje wydatki związane z drukiem firmowym, ale także sposób pracy z dokumentami. Ustalimy, które drukarki lub urządzenia wielofunkcyjne (MFP) są niedostatecznie wykorzystywane (co ogranicza zwrot z inwestycji), a których używa się nadmiernie (co może wpływać negatywnie na ich niezawodność). Wyjaśnimy Ci, czy rzeczywiście są najlepszym narzędziem do zadań, do których są wykorzystywane. Dowiemy się, kto korzysta z drukarek, w jakim celu i ocenimy poziom strat wynikających z marnotrawstwa.

Wszystkie te i inne kwestie zostaną przeanalizowane, żebyśmy mogli dostosować Managed Print Service do Twoich potrzeb, zapewniając Ci natychmiastowe zyski, a jednocześnie przygotowując Twoją firmę na przyszłe wyzwania.

Regularne sprawozdania

Dowiesz się, czy Managed Print Services przynoszą oczekiwane rezultaty, ponieważ co kwartał otrzymasz wszystkie informacje w przejrzystym i zrozumiałym sprawozdaniu, w którym zaprezentowane będą koszty ogólne oraz szczegółowe dane.

Co więcej, jeśli coś można udoskonalić, na przykład dzięki nowym obiegom pracy lub wymianie starzejącego się sprzętu, pokażemy Ci, jak to zrobić i pomożemy wprowadzić zmiany. Proponujemy Ci nieustannie ewoluującą współpracę opartą na zaufaniu, zapewniającą optymalną wydajność przy minimalnych nakładach pracy i finansowych.

Zoptymalizowane działanie dostosowane do Twoich potrzeb

Wszystkie komponenty Managed Print Services firmy Sharp można skonfigurować w zależności od potrzeb i zmodyfikować w dowolnym momencie. Niezależnie od tego, jak pracujesz i czy korzystasz z zaledwie kilku drukarek, czy z pełnej gamy urządzeń, oferowane przez firmę Sharp Managed Print Services ułatwią Ci codzienną pracę, gwarantując maksymalne oszczędności i wydajność.

*Źródło; Gartner 2013 „Active Print Management Initiatives Can Cut Your Office Print Costs by 10% to 30%”