Kontakt

Witamy w Sharp

Sharp od ponad stu lat opracowuje jedyne w swoim rodzaju produkty i rozwiązania, które przynoszą korzyści społeczeństwu i firmom. Nasze motto od początku naszej działalności pozostaje niezmienne: dążymy do doskonałości.

Nasza historia zaczęła się od wynalezienia automatycznego ołówka „Ever-Sharp”(zawsze ostry), od którego wywodzi się nazwa firmy Sharp. Od tamtego momentu regularnie opracowywaliśmy innowacyjne produkty. Wprowadziliśmy na rynek między innymi pierwsze japońskie telewizory i odbiorniki radiowe, a także pierwsze na świecie kalkulatory LCD. A był to tylko początek.

Po upływie stulecia nadal wprowadzamy innowacje dzięki nagradzanym produktom z wielu różnych sektorów, jak choćby rozwiązania Document Solutions, usługi Managed Services, rozwiązania  Visual Solutions i Energy Solutions, a także wyposażenie punktów sprzedaży.

Twórcza inspiracja

Siłą napędową naszych badań i rozwoju jest nie tylko chęć tworzenia lepszych wersji istniejących produktów - chcemy robić więcej. W domu, w pracy i wszędzie indziej naszą misją jest opracowywanie i inspirowanie do tworzenia niepowtarzalnych produktów i rozwiązań, które poprawiają jakość życia ludzi na całym świecie.

W działalności biznesowej nasze nagradzane produkty pomagają zmniejszyć koszty i zwiększyć produktywność. Sprawiają też, że przepływ informacji jest łatwy i bezpieczny.

W gospodarstwach domowych nasza elektronika użytkowa zwiększa komfort i wspiera domową rozrywkę, zaś zaawansowane systemy fotowoltaiczne oraz zarządzania energią pomagają zmniejszyć emisję dwutlenku węgla i pozwalają na zaoszczędzenie pieniędzy.

Sharp i środowisko naturalne

W firmie Sharp bardzo poważnie podchodzimy do naszej odpowiedzialności za środowisko. Podczas procesów, takich jak konstruowanie, produkcja, pakowanie, korzystanie z produktu czy wreszcie utylizacja po jego zużyciu, dokładamy wszelkich starań, by zmniejszyć ilość odpadów i oszczędzić zasoby.

Rozwiązania Sharp do zarządzania dokumentami

Sharp posiada stale rozwijającą się ofertę urządzeń drukujących: od małych i funkcjonalnych aż po wydajne wysokonakładowe systemy drukujące, stworzone z myślą o nowoczesnych centralnych działach drukowania. Każde z naszych urządzeń drukujących można zintegrować z rozwiązaniami Sharp Optimised Software Solutions, które zapewniają większą produktywność oraz wyższy zwrot z inwestycji.

Rozwiązania Sharp do zarządzania komunikacją

Sharp jest producentem najnowocześniejszych na świecie wyświetlaczy. Nasze monitory interaktywne, monitory bezszwowe, monitory wielkoformatowe do zastosowań digital signage oraz monitory profesjonalne doskonale sprawdzają się w centrach zarządzania kryzysowego, centrach sprzedaży detalicznej, studiach telewizyjnych, studiach projektowych i wszędzie tam, gdzie wierne odwzorowanie obrazu jest niezbędne.

Usługi IT

Dzięki naszym usługom IT Ty masz spokojną głowę i to przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Masz pewność, że Twoja firma jest w dobrych rękach, a Ty możesz skoncentrować się na jej rozwoju. Korzystając z usług w chmurze, aktywnie monitorujemy Twoje systemy, dbamy o cyberbezpieczeństwo i regularne tworzymy kopie zapasowe. I to nie jest wszystko! Tak właśnie powinny wyglądać usługi IT.

Rozwiązania Sharp Solar Energy

Sharp oferuje wysokiej jakości moduły fotowoltaiczne do dachowych instalacji indywidualnych i komercyjnych oraz do konstrukcji niezależnych elektrowni. Stwarzamy także możliwość wspólnego wdrażania projektów fotowoltaicznych. Rozwój fotowoltaiki to jeden z głównych obszarów działalności Sharp od ponad 60 lat.