Kontakt

Zarządzanie komunikacją

Firma Sharp oferuje rozwiązania do zarządzania komunikacją w odpowiedzi na każdą potrzebę naszych klientów: od komercyjnych monitorów na potrzeby komunikacji typu Digital Signage, po interaktywne monitory, z których korzysta się z taką samą łatwością, z jaką piszemy na kartce papieru.

Nasze profesjonalne monitory i ściany wideo idealnie sprawdzają się w każdym środowisku, w którym złożone informacje mają być przekazywane odbiorcom w przejrzysty sposób. Nasze wielkoformatowe monitory pozwolą Twojemu przekazowi dotrzeć do grupy docelowej w ruchliwych miejscach, takich jak centra handlowe i węzły komunikacyjne. Na potrzeby mniejszych przestrzeni stworzyliśmy gamę najlepszych w swojej klasie rozwiązań wizualnych dla biznesu, z monitorami o przekątnej od 32 cali.

Niezależnie od zastosowania, potrzeby czy środowiska, w naszej gamie produktów znajdziesz najlepiej odpowiadający Twoim potrzebom monitor cyfrowy.

Rozwiązania interaktywne

Monitory interaktywne Sharp pozwalają na bezwysiłkową współpracę, komunikację i udostępnianie treści.
Ich łatwa w użyciu i bardzo czuła funkcja dotykowa sprawia, że użytkownicy czują się pewnie i mogą skupić się na zadaniu. Estetycznie opracowane narzędzia aplikacji są doskonałe dla każdego środowiska i pozwalają na bezproblemowe połączenie z istniejącym oprogramowaniem i sprzętem. 

SHARP Touch Display Link pozwala na wszechstronną komunikację bezprzewodową oraz współpracę ze wszystkimi urządzeniami mobilnymi oraz odległymi lokalizacjami. Czy to w sali konferencyjnej, czy w szkolnej klasie, Sharp zmienia sposób, w jaki uczysz, współpracujesz i komunikujesz się z innymi.

Profesjonalne monitory

Nasze profesjonalne produkty mają szereg specyficznych funkcji, w tym tryb pracy 24/7, możliwość montażu w orientacji poziomej i pionowej oraz wyświetlacze o wysokiej jakości i rozdzielczości, dzięki czemu zapewniają optymalny efekt w każdych warunkach i w dowolnym miejscu.

Ugruntowując wiodącą pozycję firmy na rynku monitorów LCD, w dalszym ciągu poszerzamy nasze doświadczenie w opracowywaniu nowych technologii, by mieć pewność, że nasza kompleksowa oferta innowacyjnych produktów pozwoli nam spełnić wymagania każdego możliwego sposobu zastosowania profesjonalnego monitora.

Rynki pionowe

Rynek profesjonalnych monitorów wymaga rygorystycznego utrzymywania wysokiego standardu produktów różnych rodzajów i do różnych zastosowań. Choć każda sytuacja stawia przed producentem inne wyzwania, w każdym przypadku potrzebne są wydajne, niezawodne rozwiązania, tworzone po to, by spełniać określone wymagania.

Sharp dysponuje doświadczeniem i wiedzą, które pozwalają firmie opracowywać innowacyjne, najlepsze w swojej klasie rozwiązania, zapewniające wysokiej jakości monitory dla każdego scenariusza: od pełnej presji korporacyjnej sali konferencyjnej po wymagające instalacje w miejscach publicznych.

Dzięki nowoczesnej technologii o najlepszych parametrach połączonej z dążeniem do doskonałości we wszystkim, co robimy, z absolutną pewnością możemy zapewnić, że dla każdego wyzwania na rynku pionowym istnieje oryginalne i wysoce wydajne rozwiązanie Sharp Visual Solution.

Technologia

Sharp jest dumny ze swojej pozycji lidera w branży innowacyjnych monitorów LCD i technologii ekranów dotykowych. Swoją renomę zawdzięczamy ciągłemu zaangażowaniu w rozwój nowych technologii, którym poświęcamy swój czas, wiedzę i zasoby. Przykładem jest technologia UV2A zastosowana w panelach LCD, stanowiących innowacyjne połączenie opatentowanych przez firmę Sharp materiałów, zapewniających niezwykły kontrast i rozdzielczość obrazu, a zarazem przełomową energooszczędność dzięki maksymalnemu wykorzystaniu podświetlenia.