Kontakt

Usługi IT

Usługi IT od Sharp. Kiedy przestoje po prostu nie wchodzą w grę.

Profesjonalne wsparcie IT nigdy nie było tak istotne jak obecnie. Niemal każda firma jest zależna od technologii. Brak szybkiej i skutecznej reakcji na awarię może mieć czasami katastrofalne skutki. Nasze usługi są kompleksowe i zawsze dopasowujemy je do aktualnych potrzeb oraz wymagań. Dzięki czemu Twoja firma może spokojnie pracować nawet przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Nie tylko aktywnie monitorujemy systemy lokalne i chmurowe, ale także dbamy o cyberbezpieczeństwo i regularne tworzymy kopie zapasowe. Dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu jesteśmy w stanie wykryć i usunąć nawet drobne usterki zanim przerodzą się w poważny problem.

Prosimy o potwierdzenie dostępności poszczególnych usług IT u przedstawiciela firmy Sharp.

Technologia w dobrych rękach. Wsparcie IT bez wysiłku.

IT w Twojej firmie potrzebuje dodatkowych rąk do pracy? A może potrzebujesz specjalistycznych umiejętności i narzędzi? W obu przypadkach nasze usługi IT są tym, czego potrzebujesz. Jeżeli nie masz własnego zespołu IT, możemy zarządzać wszystkim za Ciebie, oferując Ci dostęp do usług specjalistów, rozwiązań chmurowych i najnowocześniejszych narzędzi wsparcia informatycznego. Świadczymy proaktywne usługi informatyczne, zapewniając Ci całodobowe monitorowanie systemów i wykonywanie niezbędnych prac konserwacyjnych. Możesz na nas polegać: zajmiemy się wszystkim. A korzyści? Mniej spraw na głowie, nieprzeciążony zespół IT, optymalna wydajność i produktywność firmy. Tak jak być powinno.

Ochrona, na której możesz polegać. Dzięki nam Twoje dane będą bezpieczniejsze.

Oprócz zarządzania potencjalnymi problemami wewnętrznymi trzeba także eliminować zewnętrzne zagrożenia dotyczące bezpieczeństwa. Niestety, przybierają one różne formy. Co więcej, rośnie ryzyko związane z wirusami i złośliwym oprogramowaniem, również ransomware i innymi rodzajami ataków na systemy informatyczne. Dzięki naszym usługom z zakresu cyberbezpieczeństwa nie musisz martwić się o zagrożenia, inwestować czasu i pieniędzy w szkolenia ani zatrudniać własnych specjalistów ds. bezpieczeństwa. Korzystając z rozwiązań chmurowych, będziemy monitorować Twoją sieć komputerową 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu z naszego Centrum IT w Polsce. Nasi eksperci pozostają czujni i zawsze w pełnej gotowości, by natychmiast zainterweniować, zatrzymać naruszenia bezpieczeństwa i zagrożenia oraz zaradzić im i zminimalizować szkody, zanim będzie za późno. W razie katastrofalnej utraty danych, na przykład z powodu awarii sieci, pożaru, zalania lub błędu ludzkiego, zapewnimy Twojej firmie bezpieczeństwo, tworząc kopie zapasowe danych i gwarantując dostępność do krytycznych informacji w dowolnym momencie.

Usługa PCaaS

Oferowana przez nas usługa PCaaS (PC as a Service) to bezpieczna i dopasowana forma leasingu laptopów biznesowych. Umożliwia firmom zbudowanie własnego, dowolnego środowiska IT bez wysokich nakładów finansowych. Proces ten eliminuje wiele kosztów związanych z zakupem komputerów i zarządzaniem nimi we własnym zakresie.