Kontakt

O nas

Od powstania firmy w 1912 roku firma Sharp Corporation nieustannie wprowadzała innowacje w produktach wielu kategorii, od automatycznych ołówków "Ever-Sharp", od których wywodzi się nazwa firmy, przez komercjalizację pierwszych odbiorników radiowych i telewizorów produkcji japońskiej, pierwsze na świecie elektroniczne kalkulatory LCD i masową produkcję baterii słonecznych, aż do opracowania i wypuszczenia na rynek telewizora AQUOS LCD.

Nasza firma oferuje obecnie szeroką gamę najlepszych na rynku produktów B2B, w tym nagradzane rozwiązania zarządzania dokumentami, obejmujące pełen komplet wielofunkcyjnych drukarek i usług, najnowocześniejsze rozwiązania Visual Solutions, zawierające produkty digital signage oraz tablice interaktywne, a także systemy ECR/EPoS dla wielu rynków pionowych.

Realizując nasze biznesowe motto "Uczciwość i kreatywność" oraz produkując innowacyjne produkty i usługi, Sharp dąży do tego, by stać się jedyną w swoim rodzaju firmą, kreującą styl życia w XXI wieku oraz oferować klientom i partnerom dużo więcej niż poszczególne produkty i ich możliwości. W naszych pomysłach inspirujemy się technologią, dlatego pilnujemy, by zatrudniać zespół pasujący do naszej ambicji i perfekcyjności.

Sharp dokłada starań, by poprawiać jakość życia ludzi poprzez używanie zaawansowanych technologii oraz przywiązywanie dużej wagi do innowacji, jakości, wartości i stylistyki.
Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi naszej firmy, z wartością, jaką ma dla nas nieustanne zaangażowanie w etykę biznesową, oraz z wieloma nagrodami, które przyznano naszym innowacyjnym produktom.

Profil firmowy

W Sharp Electronics, światowej klasy firmie znanej z unikalnych, jedynych w swoim rodzaju produktów i rozwiązań z sektora elektroniki, podejmujemy wyzwanie utrzymania harmonii pomiędzy pracą a życiem prywatnym dzięki produktom, z których ludzie mogą korzystać w pracy, w domu i wszędzie indziej. Produkty biznesowe Sharp zwiększają Twoją wydajność i redukują koszty, a produkty z kategorii elektroniki użytkowej zwiększają radość użytkowania, poprawiają komfort i otwierają nowe perspektywy.

Produkty Sharp są zaprojektowane tak, by pomagały jednostkom, rodzinom i zespołom firmowym bezwysiłkowo się łączyć, czytelnie komunikować i być tak kreatywnymi, jak nigdy dotąd. Sharp dokłada starań, by poprawiać jakość życia ludzi poprzez używanie zaawansowanych technologii oraz przywiązywanie dużej wagi do innowacji, jakości, wartości i stylistyki.

Nasza naczelna zasada to "Uczciwość i kreatywność". Podąża za nią cel poprawiania jakości życia ludzi dzięki najnowocześniejszym technologiom. Wynikiem są nie tylko unikalne, innowacyjne produkty, zgodne z naszym motto "Tworzymy produkty, które inni chcą naśladować!" - tworzymy także nowe style życia, dopasowane do XXI wieku.

Infrastruktura w Europie:

Siedziby:
3 siedziby usytuowane w dużych miastach:
Londyn: Sharp Information Systems Europe oraz główna siedziba europejska
Hamburg: Sharp Energy Solutions Europe

Biura sprzedaży:
17 biur w całej Europie

Fabryki / centra badań i rozwoju:
4 placówki w całej Europie

Filozofia biznesowa i motto

Filozofia biznesowa
Poszerzanie skali działalności nie jest naszym jedynym celem.
Jesteśmy również oddani używaniu unikalnej, innowacyjnej technologii, by przyczyniać się do wzrostu kultury, korzyści i dobrobytu ludzi na całym świecie.
Intencją naszej firmy jest wzrastanie razem z jej pracownikami przez zachęcanie ich do wykorzystywania ich pełnego potencjału oraz poprawianie standardów ich życia.
Nasz dobrobyt w przyszłości związany jest bezpośrednio z dobrobytem naszych klientów, przedstawicieli handlowych i udziałowców - dobrobytem całej rodziny Sharp.

Motto

Sharp Corporation działa w myśl dwóch głównych zasad:

"Uczciwość i kreatywność"

Poświęcając się tym ideałom możemy czerpać szczerą satysfakcję z naszej pracy, przyczyniając się również znacząco do rozwoju społeczeństwa.

Uczciwość to fundamentalna wartość ludzkości
...zawsze bądźmy uczciwi.

Kreatywność wspomaga postęp
...pozostawajmy świadomi potrzeby innowacyjności i rozwoju.

Harmonia daje siłę
...ufajmy sobie nawzajem i współpracujmy.

Uprzejmość to zaleta
...zawsze bądźmy kulturalni i pełni szacunku.

Odwaga to podstawa satysfakcjonującego życia
...przyjmujmy każde wyzwanie z pozytywnym nastawieniem.

Nasze przesłanie

Od samego początku firmę Sharp napędzała oryginalność. Ta siła, która motywowała naszego założyciela, Tokuji Hayakawę, i podsycała jego ducha szczerości oraz kreatywności, nadaje nam pęd również dzisiaj.

Wszystkim naszym działaniom przyświeca jeden cel: tworzenie nowoczesnych rozwiązań, które zapewniają nowy styl życia, myślenia i istnienia.

Naszą misją jest tworzenie technologii wspomagających życie codzienne i wspierających indywidualne sposoby ekspresji. Opracowujemy inspirujące, innowacyjne rozwiązania, które pozwalają Ci być sobą.

Sharp: tak oryginalny jak ty

Firma Sharp dba o swoich klientów.

Wszystko, co tworzymy, jest projektowane z myślą o tobie: twoich potrzebach, marzeniach i życzeniach. Zarówno w domu, jak i w firmie, zapewniamy Ci wszystkie rozwiązania, których potrzebujesz.

Punktem wyjścia dla działań Sharp jest ocena korzyści płynących z użytkowania naszych produktów czy rozwiązań w życiu codziennym i pracy. Nie napędza nas sama technologia, lecz to, w jaki sposób poprawia ona jakość życia twojego i innych klientów.

Dopóki ludzie mają marzenia, wizje i pomysły, Sharp będzie nieustannie tworzył produkty i usługi, które pozwolą zaspokoić ich potrzeby.

Nie ma drugiej takiej firmy jak Sharp.
Nie ma drugiej takiej osoby jak Ty.
Be Original.

Kariery

Oferujemy Ci wiele ciekawych ról, w których możesz się sprawdzić, czy to jako członek zespołu wsparcia, czy też na stanowisku specjalisty lub managera. Jeśli jesteś ambitny i chcesz być częścią naszej świetlanej przyszłości, skontaktuj się z nami

Sharp przywiązuje dużą wagę do promowania bezstronności oraz eliminowania dyskryminacji z procesów rekrutacji i selekcji. Zapewniamy, że żaden kandydat ani pracownik nie zostanie potraktowany mniej przychylnie, pośrednio ani bezpośrednio, ze względu na wiek, rasę, niepełnosprawność, płeć, stan cywilny, religię, wiarę lub orientację seksualną.

Centrum prasowe

Centrum prasowe firmy Sharp dostarcza Państwu najnowszych informacji na temat produktów i działalności w Sharp Europe. Kliknij w Wiadomości prasowe, aby przejść do najnowszych informacji.

Jeśli jesteś dziennikarzem i masz pytanie na temat firmy, wyślij je e-mailem do osoby odpowiedzialnej za  kontakty PR.

Lokalny adres kontaktowy firmy Sharp

LOKALNY ODDZIAŁ:
Sharp Electronics (Europe) GMBH SP.Z.O.O. Oddział w Polsce
ul. Poleczki 33
02-822 Warszawa
T: +48 22 545 81 00

Infolinia zapewnia pełne wsparcie we wszelkich kwestiach związanych z produktami SHARP począwszy od informacji o produktach i dystrybucji, poprzez informacje o gwarancji po pomoc w przypadku konieczności skorzystania z serwisu.
 
0 801 601 609 (koszt połączenia jak za połączenie lokalne)
lub
22 607 21 23  (opłata według taryfy)
 
Od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 - 17:00

Sharp na świecie