Kontakt

Rozwiązania Sharp Solar Energy

Skorzystaj z naszego nieocenionego doświadczenia

Jeśli szukasz wysokiej jakości modułów fotowoltaicznych dla przyjaznego środowisku procesu produkcyjnego, trafiłeś we właściwie miejsce. Dostarczanie rozwiązań w zakresie energii słonecznej jest od ponad 60 lat głównym elementem działalności firmy Sharp. Do tej pory dostarczyliśmy ponad 50 milionów najnowocześniejszych modułów fotowoltaicznych (PV), spełniając potrzeby tysięcy międzynarodowych klientów z branży energii słonecznej.

Nasze europejskie biuro zajmuje się sprzedażą systemów energii słonecznej instalatorom, dystrybutorom i firmom realizującym projekty w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce. Odbiorcy końcowi, tacy jak właściciele domów czy klienci komercyjni, mogą zakupić moduły Sharp wraz z usługą instalacji od naszych lokalnych instalatorów.

Sprawdzona technologia

Oferta wysokowydajnych modułów fotowoltaicznych firmy Sharp przeznaczona jest dla gospodarstw domowych, użytkowników komercyjnych oraz systemów wolnostojących. Stale pracujemy nad ulepszaniem naszych produktów, tak by spełniały wymagania najnowocześniejszych technologii. Każde nowe rozwiązanie – zanim zostanie zastosowanie – jest również dokładnie testowane. Wszystko dla zapewnienia dużej trwałości. 

W produkcji używamy jedynie najwyższej jakości elementów. Nasze moduły są poddawane jeszcze bardziej rygorystycznym testom niż te przewidziane przez normy IEC. Oznacza to, że oferujemy jedynie sprawdzoną technologię i produkty, które zostały zaprojektowane na 30 lat wysokiej wydajności działania. Wszystko nasze moduły uzyskały wiele certyfikatów od poważnych instytucji, takich jak VDE czy TÜV.

Odpowiednie moduły dla Twojej instalacji słonecznej

Zależy nam na dostarczeniu odpowiednich modułów dla Twojego domu, firmy czy instalacji niezależnej. Wybierz rodzaj instalacji i dowiedz się, dlaczego nasze moduły fotowoltaiczne to właściwy wybór.

Współpracuj z Sharp! Zostań naszym dystrybutorem lub instalatorem

Jako dystrybutor czy instalator modułów PV potrzebujesz solidnej marki w swojej ofercie. Sharp jest właśnie tą firmą, która zdobywa zaufanie klientów już od ponad stu lat i wciąż nie przestaje dostarczać wielu innowacji technologicznych. Dowiedz się, w jaki sposób współpraca z globalną marką, oferującą szeroką ofertę produktów PV oraz najwyższej jakości usługi pomoże Ci osiągnąć sukces.  

Realizuj swój projekt PV z Sharp

Firma Sharp nie zajmuje się jedynie dostarczaniem urządzeń PV. Jesteśmy również zaangażowani w działalność projektową na całym świecie i współpracujemy z naszymi partnerami nad rozwojem elektrowni słonecznych. Oferujemy wyjątkowe możliwości dla inwestorów, właścicieli gruntów czy podmiotów zajmujących się budową farm słonecznych. Możemy zaproponować Ci udział w rozmaitych projektach. 

Jako japońska firma możemy zapewnić dostęp do korzystnych programów dotacji rządu japońskiego na budowę elektrowni słonecznych w wielu krajach na całym świecie.

Moduły fotowoltaiczne   |   Wsparcie   |   Aktualności   |   O Sharp Solar

Śledź nasz profil na LinkedIn    |   Twitter   |   YouTube

Zapisz się na newsletter dla instalatorów, dystrybutorów i partnerów projektowych. Możesz to zrobić tutaj.