Kontakt

Zarządzanie dokumentami

Efektywność. Intuicyjność. Bezpieczeństwo.

Pracuj mądrze, nie ciężko – zawsze i wszędzie

Wiodąca w branży oferta rozwiązań do zarządzania dokumentami biznesowymi została opracowana przez Sharp z myślą o usprawnieniu sposobu pracy w każdym środowisku, od małych i średnich przedsiębiorstw po duże korporacje i organizacje sektora publicznego.

 Nasza oferta urządzeń kolorowych i czarno-białych obejmuje zarówno kompaktowe drukarki biurowe A4 jak i wielofunkcyjne urządzenia produkcyjne segmentu wejściowego – wszystkie te urządzenia można rozbudować o szereg zoptymalizowanych rozwiązań programowych, które pomogą organizacjom zmienić sposób tworzenia, wykorzystywania i udostępniania informacji.

Zostały one zaprojektowane tak, aby pomóc Ci w szybszym tworzeniu dokumentów, oszczędzając czas i zwiększając wydajność. Są również proste i intuicyjne w obsłudze – możesz korzystać z nich z dowolnego miejsca i przy użyciu dowolnego urządzenia. Zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa Twoich danych, dzięki czemu rozwiązania w zakresie zarządzania dokumentami firmy Sharp zostały wyróżnione jednymi z najbardziej prestiżowych nagród w branży.

Drukarki biurowe

Nasze przystępne cenowo, ale i zaskakująco wydajne drukarki, do użytku osobistego lub zespołowego w małych biurach i grupach roboczych, pracują szybko i cicho. A dla większych biur i grup roboczych, mamy ofertę kolorowych i czarno-białych urządzeń wielofunkcyjnych, które z łatwością sprostają wszystkim Twoim potrzebom w zakresie drukowania, kopiowania, skanowania i zarządzania dokumentami.

Drukarki produkcyjne

Dzięki solidnej konstrukcji, nasze szybkie wysokonakładowe drukarki produkcyjne są idealnym wyborem dla każdego miejsca, gdzie produkuje się dokumenty lub korporacyjnego działu reprograficznego. Istnieje możliwość wyboru różnorodnych kontrolerów oraz produkcji w pełni wykończonych dokumentów i broszur.

Rozwiązania programowe

Wszechstronne i wydajne urządzenia to tylko jeden element środowiska obsługi dokumentów. Wybierając jedno lub więcej z naszych zoptymalizowanych rozwiązań programowych, możesz zredukować koszty drukowania i kopiowania, zarządzać swoimi drukarkami i materiałami eksploatacyjnymi bardziej efektywnie, zwiększyć produktywność oraz poprawić bezpieczeństwo.

Nagrody i wyróżnienia

Nasze rozwiązania w do zarządzania dokumentami są stale weryfikowane i testowane przez szereg niezależnych organizacji branżowych. Jesteśmy dumni, że posiadamy bogatą gamę nagradzanych urządzeń wielofunkcyjnych.